Znojmo nám nesedí, prohráli jsme i druhý vzájemný zápas

V tabulce je sice za námi, áčko Goldea Panthers Otrokovice ale prohrálo se Znojmem i druhý vzájemný duel sezony. V posledním domácím utkání základní části jsme doma podlehli 1:4 a zůstali na 4. místa a lépe než třetí už skončit nemůžeme.

1. Liga, 25. kolo, so 10.2.2024, SH Štěrkoviště Otrokovice
Goldea PANTHERS OTROKOVICE
TJ Znojmo LAUFEN CZ
1:4
1:0, 0:2, 0:2

Goldea PANTHERS OTROKOVICE - TJ Znojmo LAUFEN CZ 1:4

branky: 4. František Vykopal - 26. Tomáš Kucharič, 37. Petr Mašek, 49. David Sedláček, 60. Tomáš Kucharič; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 186; zásahy brankářů: Adam Kohút 22 - Lukáš Bauer 30; po třetinách: 1:0, 0:2, 0:2

Goldea PANTHERS OTROKOVICE: Kohút, Pujin - Sovják, Kopecký, Javořík, Kubíček - Gál, Vykopal, Červenka, Štourač J., Ležatka D., Ležatka M., Procházka, Štourač A., Brázdil, Hrtús, Kelemen
TJ Znojmo LAUFEN CZ: Bauer, Pechura - Blažek, Bajko, Vlček, Novák, Sedláček, Ďuriška, Mašek, Kuba, Marušík, Vavřina, Přibil, Kucharič, Gerža, Šťastník

Začátek sobotního zápasu přitom vyšel výtečně. Po 40 vteřinách proměnil hned první přesilovku Vykopal po souhře s Červenkou. To však byl poslední gól do hostující sítě. Zbytek střetnutí se proměnil v marný souboj s vlastní střeleckou nemohoucností a Lukášem Baurem. Statisticky nejhorší gólman soupeře, který v soutěži průměrně inkasuje bezmála šest gólů na zápas s úspěšností zákroků pod 80 %, už za svá záda i díky dobře postaveným tyčkám nepustil ani jeden míček. Dohromady si připsal 30 zákroků.

Trpělivě hrající hosté čekali na svoje šance, které s klinickou přesností využívali. Ve 26. minutě srovnali a ještě do druhé pauzy ve dvojnásobné přesilovce skóre obrátili. Náš tlak ve třetí periodě vyzněl do ztracena, Znojmo dvěma góly svoje vítězství ještě navýšilo.

Základní část zakončíme v sobotu v hale brněnského Hattricku.