Panteři prohráli třetí semifinále, odvracet budou konec sezony

S nožem na krku nastoupí v neděli od pěti hodin v hale na Štěrkovišti áčko Goldea Panthers Otrokovice. Ve třetím semifinále podlehlo Kladnu 2:5 a v sérii na tři vítězné duely prohrává 1:2.

1. Liga, 3. kolo, so 23.3.2024, SH Štěrkoviště Otrokovice
Goldea PANTHERS OTROKOVICE
Kanonýři Kladno
2:5
0:3, 0:1, 2:1

Goldea PANTHERS OTROKOVICE - Kanonýři Kladno 2:5

branky: 41. Ladislav Gál, 51. Petr Kopecký - 8. Matyáš Bachmaier, 9. Daniel Fišer, 18. Vojtěch Novák, 23. Martin Fojtík, 55. Ferdinand Tomášek; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 402; zásahy brankářů: Adam Kohút 18 - Jakub Janoušek 19; po třetinách: 0:3, 0:1, 2:1

Goldea PANTHERS OTROKOVICE: Kohút, Pujin - Sovják, Kopecký, Kelemen, Kubíček - Gál, Vykopal, Červenka, Štourač J., Ležatka D., Ležatka M., Procházka, Štourač A., Šeďa, Hrtús, Kokeš, Brázdil
Kanonýři Kladno: Janoušek, Ponomarev - Bachmaier, Chroust Ta., Chroust To., Čika, Novák, Fojtík, Fišer, Janda, Procházka, Hübner, Spurný - Veselý, Kuchynka, Tomáše, Svačinka, Stůj, Pfaur

Sobotní utkání se od začátku pro nás vyvíjelo špatně. V osmé minutě jsme inkasovali ze standardní situace, Bachmaier prostřelil nekompaktní zeď. Vzápětí se trefil z voleje Fišer a ještě před první pauzou využili hosté další standardní situaci, Novákova rána z dálky propadla za záda Kohúta. Špatně jsme vstoupili i do prostřední třetiny a po gólu Fojtíka jsme prohrávali 0:4.

Až za tohoto stavu jsme zabrali. Po dvanácti vteřinách poslední třetiny snížil Gál a v 51. minutě se před brankovištěm prosadil Kopecký. Z následného velkého tlaku jsme ale nic nevytěžili, naopak Tomášek z protiútoku pečetil skóre, které se už nezměnilo ani při naší power-play.