Archiv

Preview k zápasu
včera

Panteři cílí na první vítězství, po duelu na Chodově přivítají nováčka

Panteři mají před sebou dva duely během 48 hodin, ve kterých se pokusí zvednout ze dna superligové tabulky. Po pátečním výjezdu na Chodov budou v neděli od 18 hodin hostit v hale na Štěrkovišti nováčka z Karlových Varů.

Reportáže
st 28.9.2022

Panteři úspěšně vstoupili do poháru výhrou v Kopřivnici

Panteři začali pouť pohárem Českého florbalu v Kopřivnici, kde po vyrovnaném průběhu, v poslední části zlomili houževnatého soupeře a vezou domů postup.

Reportáže
ne 25.9.2022

Virózou oslabení Panteři dostali doma od mistra tucet branek

I po čtvrtém kole superligy zůstává A-tým PSG Panthers Otrokovice bez vítězství. Virózou oslabený tým doma podlehl úřadujícímu mistrovi z Mladé Boleslavi vysoko 1:12.

Rozhovory
čt 22.9.2022

Červenka: V sobotu uděláme pro výhru všechno

Otrokovický centr Vlastimil Červenka se vrací k nepovedenému startu sezony, hodnotí příčiny dosavadních neúspěchů a s odhodláním vyhlíží sobotní zápas s mistrovskou Boleslaví.

Preview k zápasu
st 21.9.2022

Panteři budou usilovat o první vítězství sezony doma proti mistrovi

Po třech jednogólových porážkách v řadě přivítají Panteři ve 4. kole superligy mistra z Mladé Boleslavi, sobotní duel začne v hale na Štěrkovišti v 18 hodin.

Aktuální zprávy
po 19.9.2022

Zapojte se i Vy do výzvy s Remobilem a Českou olympijskou nadací! Získejte vstup na sobotní zápas zdarma!

Chcete podpořit správnou věc, a navíc získat vstupenku zdarma? Stačí v sobotu 24. září dorazit na superligový zápas na Štěrk a donést sebou starý, nepoužívaný mobilní telefon. My zajistíme jeho ekologickou likvidaci a vy získáte volný vstup.

Reportáže
po 19.9.2022

Bídný start sezony, Panteři prohráli také třetí utkání o gól

Ambice A-týmu Panterů dostávají hned na začátku sezony trhliny. Navzdory příznivému losu získal tým ze tří úvodních kol pouze bod. Všechny tři zápasy prohrál nejtěsnějším rozdílem o gól, naposledy v neděli v hale Královských Vinohrad 6:7. V superligové tabulce tak Panterům patří až 12. místo.

Reportáže
ne 18.9.2022

Panteři prohráli doma i druhý zápas, s Ostravou získali aspoň bod

Panterům se vstup do sezony nepovedl. Doma prohráli oba zápasy. Po porážce od Bohemians podlehli také Ostravě, za prohru 6:7 v prodloužení brali aspoň bod. Nestačilo jim ani vedení 3:0 po úvodní třetině. O první vítězství tak budou hrát v neděli v hale Královských Vinohradů.

Rozhovory
čt 15.9.2022

Adam Štourač a Lukáš Kubíček: Šance zahrát si superligu bude pro nás velká pocta

Nejmladší letošní posily Áčka se svěřily s tím, jak je přijal tým a jak těžké je přejít z juniorské ligy na nejvyšší úroveň.

Preview k zápasu
st 14.9.2022

Pantery čeká víkendový dvojzápas, hostí Ostravu, pak jedou na Vinohrady

Se dvěma týmy, které stejně jako oni v úvodním kole superligy nebodovaly, se florbalisté PSG Panthers Otrokovice střetnou ve víkendovém dvojutkání. V pátek přivítají na Štěrkovišti od 18 hodin v moravském derby Ostravu, v neděli se v Praze střetnou s Královskými Vinohrady.

Reportáže
po 12.9.2022

Panteři přišli v patnáctigólové přestřelce s klokany o bod 14 vteřin před koncem

Stejně jako před rokem prohrálo áčko Panterů úvodní superligový zápas sezony na Štěrkovišti se soupeřem z Prahy nejtěsnějším rozdílem jednoho gólu. Po loňské porážce 6:7 od Chodova podlehli Bohemians 7:8, rozhodující gól přitom inkasovali 14 vteřin před koncem.

Rozhovory
st 7.9.2022

Nehila: Túto sezónu sa chystáme ukázať viac

Stabilní hráč mužského Áčka, který se v letošní sezóně představí v nové roli kapitána, se rozpovídal o cílech týmu i jeho vztahu k Otrokovicím.

Preview k zápasu
st 7.9.2022

Panteři otevřou sezonu domácím zápasem proti posíleným Bohemians

Domácím utkáním proti Bohemians Praha vstoupí florbaloví Panteři do 12. sezony v nejvyšší soutěži, od 18 hodin se v něm v hale na Štěrkovišti střetnou s černým koněm superligy.

Elévi
út 6.9.2022

Mladí Panteři vezou zlato a bronz z víkendových turnajů

První zářijový víkend se dva týmy Panterů úspěšně prezentovaly na florbalových turnajích, na opačných koncích republiky. Elévci dobyli Tempish Moravian cup v Olomouci a mladší žáci vezou bronz z Gorila cupu v Plzni.

Aktuální zprávy
pá 2.9.2022

Nová sezóna klepe na dveře a s ní přicházejí změny pro fanoušky i členy

V sobotu 10. září odstartují Panteři další, již dvanáctou superligovou sezónu. Pojďme si přiblížit aktuální situaci a několik změn, které se dotknout všech našich fanoušků i členské základny.

Další stránky
123456>>

Generální partner

Hlavní partneři

Partneři

Partneři ligy