Archiv

Aktuální zprávy
st 25.5.2022

Přípravka vyhrála turnaj v Liberci

Nejmladší panteři, v kategorii přípravka, dobyli další turnaj a vezou zlato z Nisa open.

Aktuální zprávy
st 11.5.2022

Mladí Panteři vezou z pražského turnaje dvě zlata

Panteři v kategorii přípravka a mladší žáci ovládli o minulém víkendu prestižní mezinárodní turnaj Prague Floorball Cup 2022 a vezou domů zlaté medaile!

Aktuální zprávy
pá 22.4.2022

Ronald Gašparík zůstává Panterem i další sezónu

Nejproduktivnější hráč uplynulé sezóny Rony Gašparík prodloužil smlouvu a otrokovičtí fanoušci ho budou moct vídat v dresu Panterů i v nadcházejícím superligovém ročníku.

Aktuální zprávy
st 20.4.2022

František Vykopal prodloužil v Otrokovicích, zůstane do roku 2024

Otrokovický střelec Fera Vykopal, který si v letošní sezóně připsal 28 branek a 12 asistencí, se dohodl na pokračování spolupráce s Pantery na další dva roky a věří, že se tým opět popere o vyšší příčky.

Aktuální zprávy
út 5.4.2022

Panteři odehráli benefici srdcem pro ukrajinské uprchlíky v Otrokovicích, předali jim 39 tisíc korun

Bezmála 40 tisíc korun vyneslo benefiční utkání florbalových Panterů na podporu pro ukrajinské uprchlíky. Na konci března se v něm střetly současný superligový tým s výběrem legend klubu doplněným o bývalé hráče mužstva Pešata s Gálem.

Aktuální zprávy
so 26.3.2022

Tentokrát jednoznačné čtvrtfinále Penalty Shot Battle, Panteři se utkali s Black Angels

Po krátké přestávce se vrací seriál dovednostní soutěže s názvem Penalty Shot Battle. V souboji o třetího semifinalistu se v repríze superligového předkola play-off utkali dvojice z týmů Navláčil Panthers Otrokovice a Black Angels.

Aktuální zprávy
po 14.3.2022

Hrajeme Srdcem pro Ukrajinu, Panteři pořádají benefiční utkání

I Panterům není lhostejné, co se nyní ve světě děje a rádi bychom Ukrajinu podpořili a přispěli tím, co nejlépe umíme a to sportem. Proto jsme se rozhodli uspořádat benefiční utkání, kterým chceme na jednu stranu pobavit naše fanoušky, ale hlavně podpořit ukrajinské rodiny, které válka vyhnala k nám do Otrokovic.

Aktuální zprávy
pá 4.3.2022

Sezona Panterů: Po posledním místě je superligové předkolo úspěch. Mají na čem stavět

Sezona pro ně skončila ze všech 14 účastníků superligy nejdříve, přesto pro florbalisty Navláčil Panthers Otrokovice dopadla mnohem lépe než loňská.

Reportáže
po 21.2.2022

Áčko Panterů prohrálo i druhý zápas předkola, sezona pro ně skončila

Superligový tým Navláčil Panthers Otrokovice má po sezoně. Předkolo play-off pro něj skončilo po dvou zápasech. Poté, co prohráli v sobotu v hale Black Angels 1:4, nezvládli ani domácí odvetu a po porážce 3:6 se loučili se svými fanoušky.

Reportáže
ne 20.2.2022

Panteři premiéru předkola nezvládli, dnes budou odvracet vyřazení

Áčko Navláčil Panthers Otrokovic prohrálo v hale Black Angels úvodní duel předkola superligového play-off 1:4 a v dnešním domácím zápase tak bude čelit hrozbě předčasného konce sezóny. Utkání o naději začne v Městské hale v 17 hodin.

Další stránky
123456>>

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři

Partneři ligy