9. kolo | Livesport Superliga SH Dašická Pardubice | čt 17.11. Pardubice PSG PANTHERS OTROKOVICE
7:5
10. kolo | Livesport Superliga SH Štěrkoviště Otrokovice | so 19.11. PSG PANTHERS OTROKOVICE Vítkovice
11. kolo | Livesport Superliga SH Kbely | ne 27.11. Black Angels PSG PANTHERS OTROKOVICE
6:4
12. kolo | Livesport Superliga SH Štěrkoviště Otrokovice | pá 2.12. PSG PANTHERS OTROKOVICE Tatran Teka Střešovice
1:9
13. kolo | Livesport Superliga SH Česká Lípa | ne 4.12. Česká Lípa PSG PANTHERS OTROKOVICE
17:00
14. kolo | Livesport Superliga ČPP Aréna Ostrava | so 10.12. FBC ČPP Ostrava PSG PANTHERS OTROKOVICE
17:00
15. kolo | Livesport Superliga SH Štěrkoviště Otrokovice | pá 16.12. PSG PANTHERS OTROKOVICE Vinohrady
18:00
16. kolo | Livesport Superliga MSH Mladá Boleslav | ne 18.12. Předvýběr.CZ Florbal MB PSG PANTHERS OTROKOVICE
17:00
Tabulka
P. Tým Z S B
1. Tatran Střešovice 12 109:35 36
2. Vítkovice 12 116:49 30
3. Předvýběr.CZ Florbal MB 12 86:49 29
4. Bohemians 11 107:83 27
5. Chodov 12 81:57 21
6. Sparta 12 64:57 21
7. Black Angels 12 67:81 15
8. Liberec 11 58:89 14
9. Česká Lípa 12 81:89 13
10. Ostrava 12 65:81 12
11. Vinohrady 12 65:84 11
12. Sokoli Pardubice 12 61:87 10
13. PSG PANTHERS OTROKOVICE 12 52:92 5
14. FB Hurrican Karlovy Vary 12 46:125 5
Aktuality
pá 2.12.
Aktuální dění v A týmu

Brankář Miroslav Steiger opouští tým Panterů a vrací se zpět do Zlín Lions.

Do týmu ale přichází nová útočná posila David Minich z prvoligových Troopers.

po 21.11.
Omluva týmu Sokoli Pardubice

Jménem redakce se omlouváme florbalovému týmu Sokoli Pardubice, kdy jsme dnes v reportáži ze zápasu s Vítkovicemi, mylně uvedli informaci, že z jejich strany byl podán podnět k disciplinárnímu řízení na Františka Vykopala.

st 2.11.
Panteři v nominaci na MS!

Hned čtyři členové panterského kádru se probojovali do závěrečné nominace na MS ve florbale za Slovensko! 

Za slovenský národní tým se představí Rony Gašparík, Peter Nehila, Samuel Kelemen a Adam Kohút.

Fanděte s námi, světový šampionát startuje již v sobotu 5. listopadu ve Švýcarsku!

út 1.11.
Změna tréninků!

Pozor! Tréninky kategorií přípravka a elévci se od listopadu 2022 přesouvají na ZŠ Mánesova!

Pondělí 16:00 - 17:30h

Středa  16:30 - 18:00h

Vsetín PSG PANTHERS OTROKOVICE
so 10.12. 10:00
PSG PANTHERS OTROKOVICE Kyjov
so 10.12. 13:00
P.TýmZSkóreBody
1.TJ Znojmo LAUFEN CZ1280:3731
2.K1 Florbal Židenice1267:6130
3.TROOPERS1277:4726
4.ŠSK ZŠ Očovská Hodonín1278:2521
5.FBK Atlas Blansko1255:3916
6.PANTHERS OTROKOVICE1245:7724
7.FBC Dragons1274:7722
8.FBC GEPARDI BRNO1269:3921
9.Florbal Vsetín12102:4414
10.Hornets Brno ZŠ Horní1250:867
11.FBŠ Hattrick Brno B1238:7718
12.Sokol Brno I EMKOCase GulliversB1249:4814
13.Aligators U181270:5412
14.FBC SLOVÁCKO1248:1399
15.TJ SOKOL LETOVICE1232:845
PSG PANTHERS OTROKOVICE Slovácko
st 7.12.  
Slovácko PSG PANTHERS OTROKOVICE
po 12.12. 19:30
P.TýmZ
1.1. SFK Havířov12
2.1. SC TEMPISH Vítkovice13
3.Torpedo Havířov14
4.Florbal Vsetín14
5.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava13
6.Asper Šumperk14
7.Zlín Lions14
8.FbK Orlicko-Třebovsko A14
9.Fbc Topgal Šternberk13
10.FBS Olomouc14
11.PANTHERS OTROKOVICE12
12.FBC GYMNÁZIUM Český Těšín13
13.FBC SLOVÁCKO13
Hattrick Brno PSG PANTHERS OTROKOVICE
so 10.12. 15:30
PSG PANTHERS OTROKOVICE Hornets
so 10.12. 13:10
P.TýmZSkóreBody
1.Sokol Brno I EMKOCase Gullivers1053:3022
2.Bulldogs Brno1054:2820
3.ŠSK ZŠ Očovská Hodonín1062:3117
4.TROOPERS1063:2715
5.Florbal Hodonín1068:3712
6.FBŠ Hummel Hattrick Brno U151051:5417
7.Zlín Lions U151072:5313
8.PANTHERS OTROKOVICE1042:8113
9.TJ Znojmo LAUFEN CZ1097:278
10.Hornets Brno ZŠ Horní1038:576
11.Florbal Vsetín1045:4613
12.FBC GEPARDI BRNO blue1050:418
13.Snipers Třebíč modří1031:617
14.FBC SLOVÁCKO 1031:666
15.K1 Florbal Židenice1015:1333
Hluk PSG PANTHERS OTROKOVICE
ne 11.12. 18:00
1. AC Uh. Brod PSG PANTHERS OTROKOVICE
ne 11.12. 16:20
P.TýmZ
1.PANTHERS OTROKOVICE15
2.Bulldogs Brno Black18
3.ŠSK ZŠ Očovská Hodonín15
4.Sokol Brno I EMKOCase Gullivers15
5.FBŠ Hummel Hattrick Brno U1315
6.TROOPERS Black18
7.TJ Znojmo LAUFEN CZ black15
8.Zlín Lions U1318
9.Florbal Vsetín15
SVČ Včelín PSG PANTHERS OTROKOVICE
so 10.12. 12:45
PSG PANTHERS OTROKOVICE Holešov
so 10.12. 11:30
P.TýmZ
1.1. AC Uherský Brod12
2.1. AC Uherský Brod B12
3.FBC SLOVÁCKO black14
4.FBC SLOVÁCKO pink15
5.FBK Spartak Hluk16
6.FbC Orel Uherský Brod15
7.Florbal Holešov blue11
8.Florbal Holešov white15
9.Florbal Vsetín black14
10.Florbal Vsetín red15
11.PANTHERS OTROKOVICE black16
12.PANTHERS OTROKOVICE white16
13.SVČ Včelín16
14.Zlín Lions blue15
15.Zlín Lions white14
Hluk PSG PANTHERS OTROKOVICE
so 17.12. 12:00
PSG PANTHERS OTROKOVICE Slovácko
so 17.12. 11:00
P.TýmZ
1.FBC SLOVÁCKO black16
2.FBC SLOVÁCKO pink16
3.FBK Spartak Hluk16
4.FbC Orel Uherský Brod 16
5.FbC Orel Uherský Brod G16
6.Florbal Holešov16
7.Florbal Vsetín16
8.PANTHERS OTROKOVICE16
9.Zlín Lions blue16
10.Zlín Lions white16

Generální partner

Hlavní partneři

Partneři

Partneři ligy