Hodnoty

Správný PANTER by měl dodržovat těchto 6 hodnot:

PŘÁTELSTVÍ - Panteři si zakládají na vzájemné spolupráci, jak na hřišti, tak mimo něj. Jsme jedna rodina. Vzájemná důvěra a přátelství je to, co vytváří klub jeho hlavní myšlenku.

FANOUŠCI – Mezi nedílnou součást naší komunity patří fanoušci, kteří jsou napříč všemi kategoriemi naším šestým hráčem na hřišti. Fandíme si všichni navzájem. Mladí těm starším, starší zase těm mladším (novým nadějím).

BOJOVNOST - Cesta k dobrým výsledkům je někdy trnitá a bez bojovnosti na hřišti to nejde. Panteři tvrdě pracují na tréninku a na zápase bojují za své spoluhráče a přátelé.

TÝMOVOST - Jeden za všechny, všichni za jednoho. Nechceme hrát za sebe, ale chceme hrát jako jeden TÝM. Hrajeme týmovou hru a společně jsem víc než jeden.

RESPEKT - Správný Panter chová respekt ke svým spoluhráčům, trenérům, rozhodčím a především k protihráčům. Jsme féroví a hrajeme fair-play, i když se nám to někdy nemusí líbit. Být člověkem znamená víc než zvítězit.

SRDCE - Naše motto je HRAJEME SRDCEM - Necháme na hřišti úplně vše a hrajeme srdcem, protože děláme sport, který milujeme a chceme dělat radost sobě a ostatním kolem nás. 

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři