Mladší žáci odehráli o víkendu domácí turnaj

V pořadí již čtvrtý turnaj čekal mladé šelmy v Otrokovicích před domácím publikem.

Po podzimních prázdninách byl rozjezd poněkud pomalejší. Do úvodního utkání lépe vstoupil soupeř, který vstřelil první branku zápasu. Domácí panteři, ale vzápětí zlepšili výkon a dostali se do vedení 3:1. Soupeř hrozil především z protiútoku, a když po snížení na 3:2 se dočkal i vyrovnání v samotném závěru. V čase 19:59 bylo tedy vyrovnáno. Konečný stav zápasu tedy 3:3. Po prvním zápase nebyl trenér domácích spokojen s předvedenou hrou svých svěřenců, a proto byly provedeny drobné změny v sestavě. "Zejména jsme měli problém s rozehrávkou a postupným útokem" dodal trenér domácího družstva.

Na druhé utkání se postavil do brány poprvé v sezóně Václav Vlček, který si tak odbyl i premiéru v mladších žácích. Za přispění spoluhráčů z celého týmu vychytal první vítězství, které ozdobil čistým kontem "Shootout". Ačkoliv zápas neměl optimální tempo, domácí byli po celý zápas lepší na míčku a efektivnější zakončení. Druhý zápas už si nenechali vzít a zvítězili v poměru 4:0.

Na turnaj se bohužel nedostavil tým ze Slovácka, a proto časový harmonogram byl celkově posunut. Tudíž utkání proti týmu ze Slovácka nebylo odehráno a s největší pravděpodobnosti bude kontumován. Závěrečný zápas odehráli mladíci z Otrokovic proti týmu z Kelče. Po první půli svítil remízový stav 1:1. Přestávková poradna vnesla zejména novou šťávu do druhého poločasu a přes pohledné kombinace vzrostlo skóre na rozdíl šesti branek. Po závěrečném ukončení zápasu i turnaje tým Panthers Otrokovice zvítězil 7:2.

Poděkování patří celému týmu, včetně domácí organizace turnaje a samotným divákům, kteří přišli na sportovní halu Štěrkoviště v Otrokovicích.

Panthers Otrokovice - FbC Holešov 3:3

Panthers Otrokovice - FBK Spartak Hluk 4:0

Panthers Otrokoivce - FbC Orel Kelš 7:2

Panthers Otrokovice - FBC Slovácko 5:0 (kontumace)