Bojovník Zapletal: Nic nedostanou zadarmo!!!

pátek 8.3.2019 • Redakce

Jeden z nejzkušenějších hráčů Panterů hodnotí dosavadní průběh série a věří v její prodloužení. Burcuje fanoušky, aby přisli svůj tým o víkendu podpořit. 

Po prvním čtvrtfinálovém víkendu stav 0:2. Jak hodnotit úvodní zápasy?

Zdravím všechny fanoušky Panthers! Hodnocení je velice složité. Nepropadli jsme. Oba zápasy byly velice těžké a naši kůži dostala Boleslav po velmi tuhém boji. Ano, Bolka určuje ráz hry, ale my jsme si vždy trpělivě vyčkali na místa, kde je zmáčknout. Bohužel ne vždy se to i podle výsledků povedlo. Nemůžu ovšem říct, že by selhal systém. Více to vidím tak, že se občas vyskytla nějaká malá skulinka, nějaká nedotažená akce a z toho nás Bolka potrestala. My si naopak vytvořili hodně gólových příležitostí, které jsme neproměnili. S takovým soupeřem to pak jde rychle cítit. Místo toho aby byla remíza nebo jsme o gól vedli, prohráváme o dva. A takový byl obrázek obou zápasů.

Zatím obě utkání rozhodla dvojice Curney-Natov. Půjde je na domácím hřišti ubránit?

Oba hráči mají svou kvalitu. My se ovšem ještě více zaměříme na jejich pohyb a pokusíme se je více eliminovat. Měli jsme dva zápasy na to, si je načíst, teď jim to uděláme sakramentsky těžké. Nic nedostanou zadarmo! To se ovšem netýká jen dvou výše zmiňovaných, ale všech.

Co musí Panteři změnit, aby mohli myslet na prodloužení série?

Soustředit se celý zápas na to, co má každý na svém postu udělat nejlépe, jak dovede! Především ale dodržet týmovou taktiku, která bude věřím vítězná a hned dvakrát! Chci společně s týmem opět zažít ten pocit, kdy Bolka od nás loni odjížděla s prázdnou!!!

Na obrázku může být: 1 osoba, sportující a na pódiu

Čtvrté čtvrtfinále se bude hrát před kamerami ČT Sport. Je to výhoda nebo spíše naopak?

Myslím, že kamery ČT nehrají roli, je to jen trochu více omáčky okolo. My jsme tam proto, abychom hráli, nic víc, nic míň.

V Otrokovicích se očekává bouřlivé publikum, jaká byla atmosféra v Boleslavi?

Neuvědomuji si, že by v Boleslavi byla nějak zvlášť bouřlivá atmosféra. Byly to zápasy play off a já je vnímal, co se týče důležitosti, o to více. Věřím, že u nás Bolka naše fanoušky pocítí, protože nám lidi strašně pomáhají. Otrokovičtí fans jsou nejlepší, jaké jsem kdy poznal a věřím, že nás Přijdou podpořit k vítěznému tažení oba dva dny!

Co byste vzkázal fanouškům?

Jestli na tribunách necháte hlasivky, věřte, že my necháme srdce pro Vás na place!!!

Na obrázku může být: 2 lidé, text