Do Otrokovic přijede úřadující mistr

středa 20.9.2017 • Matěj Kostka

Hu-Fa Panthers Otrokovice v pátek 22.9. přivítá v rámci 4. kola Tipsport Superligy tým FAT PIPE FLORBAL CHODOV. Zápas bude reprízou loňské čtvrtfinálové série, ve které dokázal tým z Prahy vyhrát 4:1 na zápasy.

Tipsport Superliga tento týden pokračuje 4. kolem, ve kterém Otrokovice hrají stejně jako minulý týden v domácím prostředí SH Štěrkoviště. K vidění bude souboj domácích Otrokovic a vítěze loňského ročníku Superligy Chodova. Tým z jižního města je aktuálně s 8 body na třetím místě, zatímco domácí jsou se 6 body na místě pátém.

Domácí tým v minulém kole na domácí půdě podlehl ostravským Vítkovicím 4:7, když velkou měrou na výsledku se podílel hostující Hájek, který byl hned u 5 branek. Na straně domácích si po dvou kanadských bodech připsali Sovják a Pešat. Tým hostů o minulém víkendu odehrál speciální utkání pod širým nebem na tenisovém centrkurtu v pražské Štvanici proti týmu FbŠ Bohemians, ve kterém dokázal díky povedené třetí třetině zvítězit 4:2. Nejvíce byl vidět bývalý hráč Vítkovic a také Otrokovic Marek Matejčík, když vstřelil dvě branky.

Co se týče vzájemné bilance obou týmů, tak ta vyznívá lépe pro pražský tým. V loňské sezoně se týmy střetly jak v základní části, kdy obě utkání vyhrál Chodov, tak i v play-off, kde série skončila vítězstvím týmu z jižního města 4:1 na zápasy.

Podaří se Otrokovicím zvítězit nad úřadujícím mistrem a dostat se tak před něj? 

To můžete vidět v pátek 22.9. od 20:30 ve SH Štěrkoviště v Otrokovicích.

Pokud nestihnete dorazit do haly, tak můžete zápas sledovat zde:

Hu-Fa Panthers Otrokovice vs. FAT PIPE FLORBAL CHODOV