Dorost o víkendu zaváhal

Dorost Panthers Otrokovice o víkendu sehrál další turnaj v 2. lize dorostenců. Na tento turnaj bylo nominováno i pět starších žáků, kteří dostali možnost se ukázat proti starším hráčům.

V prvním zápase Pantery čekal tým FBC Slovácko. Již jednou se s tímto týmem junioři setkali a toto utkání zvítězili. Do zápasu Panteři vstoupili dobře, po první třetině vedli již 3:0. Poté však zavládla určitá spokojenost s brankovým náskokem a nasazení již nebylo největší. Přesto však dorostenci zvítězili nad soupeřem z Uherského Hradiště 8:2.

V druhém utkání čekal Pantery FbC Floorbee Uherský Brod. Oba týmy nechtěli první inkasovat a to se odráželo na velmi opatrné hře. Panterům se v tomto zápase nedařilo příliš kombinovat a hráči na hřišti dělali zbytečné chyby, které museli řešit brankáři Macík s Vičánkem, kteří toto utkání chytali napůl. Po dvou třetinách byl stav zápasu 1:1, ale ve třetí třetině již soupeř chyby začal trestat. Panterům se nedařilo ani z vyložených příležitostí trefovat bránu, zatímco soupeř své protiútoky úspěšně proměňoval. V závěru utkání Panteři neproměnili ani trestné střílení, ani následnou přesilovou hru. Dorostenci museli tak poprvé v sezoně skousnout hořkost porážky, utkání prohráli 1:4.

Dorostu Panthers Otrokovice i po víkendovém zaváhání patří první místo s 19 body, v závěsu za nimi je FbC Floorbee Uherský Brod s 18 body a na třetím místě Zlín Lions s 16, ovšem Zlín má o dva odehrané zápasy méně.

Panthers Otrokovice – FBC Slovácko 8:2

Branky: Samohýl (3), Řezáč (2), Štourač J., Kopčil, Jančík

Panthers Otrokovice – FbC Floorbee Uherský Brod 1:4

Branky: Jančík

Sestava: Vičánek (Macík) – Zdražil, Štěpánek, Pšenčík, Kopecký, Strachota – Jančík, Štourač, Kopčil, Popovský, Zdráhal, Samohýl, Hrtús, Zouhar, Řezáč P.