Dorost v neděli stoprocentní

Dorostenci PANTHERS OTROKOVICE odehráli v neděli další turnaj. Tentokrát brali plný počet bodů.

PANTHERS OTROKOVICE - FBC Slovácko 8:2

V prvním nedělním utkání se dorostenci střetli s domácím týmem FBC Slovácko. První dvě branky v utkání zaznamenali Panteři, ale Slovácku se podařilo snížit stav na 2:1. Do konce první třetiny ale otrokovičtí přidali další dvě branky a střeleckou aktivitu si přenesli i do druhé části, která však i kvůli výborně chytajícímu brankáři Slovácka přinesla jen jeden vstřelený gól. Ve třetí části se v první minutě podařilo Slovácku snížit na 5:2, Panteři ale žádné překvapení nedopustili a po výsledku 8:2 si připsali první nedělní vítězství.

Statistiky a více info o utkání čtěte zde.

PANTHERS OTROKOVICE - Florbal Exelsior Havířov 15:7

Do utkání proti Havířovu předvedli Panteři famózní vstup, kdy po dvou brankách ve třech minutách vedli. Havířovští hráči sice dokázali snížit, ale dorostenci si díky obrovské aktivitě vytvářeli jednu příležitost za druhou. Do druhé třetiny vstupovali s vedením 6:2 a vedení se Panterům dařilo postupně zvyšovat. I když na konci třetí třetiny přišel menší herní výpadek, Otrokovice přesto dokázaly po skvělém výkonu zvítězit 15:7. Na vítězství se velkou měrou podílel mimo jiné Milan Sousedík, který v utkání zaznamenal 7 branek a v celkovém pořadí střelců mu patří s 36 góly druhé místo v divizi E první dorostenecké ligy.

Nyní se již Panteři mohou těšit na předkolo play-off, které začne za dva týdny.