Dorost zakončil základní část na turnaji v Horní Suché

Dorostenci PANTHERS OTROKOVICE uzavřeli základní část zápasy proti Vítkovicím a Havířovu. Teď je čeká play off.

PANTHERS OTROKOVICE - 1.SC TEMPISH Olomouc 1:13 

Utkání s ostravským soupeřem oslabený tým Panterů začal poměrně dobře. V první desetiminutovce si dorostenci vypracovali více nebezpečných šancí než soupeř, ale žádnou nedokázali proměnit v branku. Důraznější soupeř naopak dokázal bezbrankové skóre prolomit a následně do konce první části vstřelil pět branek.

Na začátku druhé třetiny se Otrokovicím podařilo snížit, ale Vítkovice opět několikrát udeřili. Ve zbytku utkání se otrokovickým hráčům nepodařilo soupeři vyrovnat jak dovednostně, tak nasazením a utkání vyhráli Ostravané poměrem 13:1.

Statistiky a více info o utkání čtěte zde.

PANTHERS OTROKOVICE - Florbal Exelsior Havířov 19:7

Do zápasu s domácím týmem Panteři vstoupili o poznání lépe, než do předešlého utkání. Po pěkných akcích vedli už 3:0, avšak soupeř dokázal v průběhu první třetiny srovnat na 4:4. Trefou "do šatny" však Panteři překlopili vedení na svoji stranu. Od druhé třetiny Otrokovice v utkání dominovaly a Havířov, i přes slibné příležitosti, dokázal ve zbytku utkání vstřelit pouze tři branky. Naopak otrokovickým hráčům se podařilo rozjet brankostroj a utkání ovládli poměrem 19:7.

Nováčkovi v sestavě, staršímu žákovi Vladimíru Šeďovi, se podařilo v tomto utkání zaznamenat první gól a zároveň i první hattrick. Prvního gólového zápisu v týmu dorostu se dočkal i Antonín Žůrek. Kapitán Panterů Josef Štourač si zlepšil statistiky výkonem 7 branek a 4 asistencí. Nyní Panteři vyčkávají na soupeře pro první kolo play-off.

Statistiky a více info o utkání čtěte zde.

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři

Partneři ligy