Dorostenci odehráli další turnaj v Ostravě

Dorostenci PANTHERS OTROKOVICE hráli v sobotu 28. 9. 2019 druhý turnaj. Tentokrát zapsali jednu výhru a jednu porážku.

Florbal Exelsior Havířov - PANTHERS OTROKOVICE 6:9

Zápas s Havířovem byl od začátku velmi opatrný na obě strany a oba týmy hráli ze zajištěné obrany, jelikož bylo pouze tříbodové vítězství nezbytným krokem pro udržení v elitním koši 1. ligy dorostu. Oba týmy se dlouho přetahovali o jednobrankové vedení, až v závěru třetí třetiny dokázali panteři odskočit a zvítězit celkovým poměrem 9:6. V zápase bylo k vidění několik velmi pohledných útočných akcí zakončených "až do kuchyně". Bohužel však defenzivní činnost celého týmu stále není na požadované úrovni a laciné obdržené branky pramenící z obrovského nedůrazu v obranné činnosti sráží výkon celého týmu. Naštěstí i v tomto zápase tým skvěle podržel brankář Saša Pujin.

statistiky a více info o utkání na https://bit.ly/2nRMNPp


PANTHERS OTROKOVICE - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:9

V druhém zápasu proti Vítkovicím se bohužel od začátku projevil rozdíl v individuální kvalitě hráčů obou týmů. Zatímco ostravští hráči s přehledem kombinovali jednu přesnou přihrávku za druhou, Panteři velmi rychle přicházeli o balón a v podstatě veškerý čas tak museli věnovat defenzivní činnosti. Zápas byl dříve než na hřišti prohraný v hlavách otrokovických hráčů a jen přes dobrý výkon brankáře Chovance neskončil zápas vyšším rozdílem.

statistiky a více info o utkání na https://bit.ly/2mhiKjF


I když dorostenci získali v prvním košovém kole 5 bodů, po velmi překvapivém výsledku zápasu FBC Ostrava vs. Olomouc obsadili nakonec 4. příčku a prozatím se přesunou do druhého výkonnostního koše. Další turnaj se koná 19. 10. 2019 a dorost představí na domácím hřišti v MSH Otrokovice proti týmům FBC Slovácko a Zlín Lions.

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři