Dorostencům skončila sezóna

Dorostenecký tým nestačil v předkole play off na Uherský Brod a sezóna tím pro něho skončila.

1. zápas předkola play off

PANTHERS OTROKOVICE - Floorbee 1.AC Uherský Brod 2:3

V předkole play-off 1. dorostenecké ligy se hráči Panthers Otrokovice postavili domácímu týmu Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod. Do zápasu vstoupili lépe domácí, když ve 3. minutě otevřeli skóre. V první třetině pak svůj náskok zvýšili na 2:0. Panteři však dokázali zkonsolidovat obrannou činnost a ve druhé části již neinkasovali, naopak si vytvořili i solidní brankové příležitosti. Srovnat stav zápasu se však povedlo až ve třetí třetině, kdy přesně mířili Chmelář se Sousedíkem. Ve 42. minutě však po nepřehledné situaci dokázal skórovat domácí hráč, na jehož branku už Panteři nedokázali odpovědět a první zápas prohráli 2:3.

Statistiky a více info o utkání čtěte zde.

2. zápas předkola play off

PANTHERS OTROKOVICE - Floorbee 1.AC Uherský Brod 4:8

Do odvetného utkání otrokovičtí hráči vstoupili velmi vlažně. Nedůraz v obranné činnosti dokázali broďané čtyřikrát potrestat a zdálo se, že je již nic nezastaví za postupem do dalšího kola play-off. Panteři však zbraně nesložili a ve třetí části dokázali téměř dotáhnout gólové manko na 4:5. Bohužel však bezprostředně po 4. vstřeleném gólu přišla chyba, po které hráči Brodu vstřelili branku na 4:6 a Panteři tak prakticky ztratili možnost utkání zvrátit. Následná hra bez brankáře zdramatizování zápasu nepřinesla a Otrokovice podlehly Uherskému Brodu i ve druhém zápase, tentokrát poměrem 4:8.

Všem hráčům však patří obrovské uznání za bojovnost a nasazení, které do snahy o zvrat nepříznivě vyvíjejícího se zápasu vložili.