Filip Hrabal mění dres a posílí Pantery

První ohlášenou posilou Panterů je zkušený útočník Filip Hrabal, který přichází na roční hostování z Ostravy. 

Produktivní útočník Filip Hrabal se po letech strávených v dresu Ostravy vrací do rodného Přerova a v sezóně 2019/2020 tak oblékne dres týmu Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE.  „ Jsem velice rád, že se podařilo tento transfer dotáhnout. Filip je stále mladý hráč, přitom už velmi zkušený, kterého by nemělo nic překvapit. Má vztah k regionu a naváže na další odchovance Přerova Michala Ďopana a Jardu Spáčila, kteří v Otrokovicích zanechali velmi pozitivní stopu. Hlavně si přeji, aby mu vydrželo zdraví a už se moc těším na Filipovi výkony v našem dresu. Věřím, že se zařadí k tahounům ofenzívy Panterů,” řekl na adresu nové posily předseda klubu Karel Ťopek.


Filip Hrabal o svém příchodu do Otrokovic: 


Proč jste se rozhodl pro změnu dresu a proč jste si vybral právě Otrokovice? 

Těch důvodu bylo více, hlavní asi ten, že to mám blíže k rodině a s přítelkyní se stěhujeme na byt do Přerova, tedy k dojíždění nepřijatelnější volba. 

Jak jste vnímal Otrokovice jako soupeře a jak se vám proti nim hrálo? 

Proti Otrokovicím to byly vždy skvělé zápasy, hlavně atmosféra na štěrku byla ohromující. Teď na nové hale trošku bojuji s povrchem, ale snad si to sedne 🙂

Znáte někoho z mužstva? 

Nejvíce ty, kteří působili na Ostravsku, Pešiho nebo Laco Gála. S ostatními hráči se seznamuji od začátku přípravy, kterou máme společně.  

Jakou roli hrál ve vašem příchodu Lukáš Pešat? 

Peši byl hlavní iniciátor všeho, který se o mě zajímal a snažil se mě do Otrokovic dostat. Věřím, že mu poděkuji, za to, že mě překecal. 

Čeho byste chtěl s Otrokovicemi dosáhnout? 

Hlavní co chci, tak se florbalem bavit a zároveň věřím, ze to je správná cesta i k dobrým výsledkům. Konkrétní cíle si dávat nebudu.

Jak hodnotíte sílu týmu?

Je to mladý perspektivní tým. Zní to jako klišé, ale opravdu, co jsem měl možnost už vysledovat, tak je tam spousta šikovných a mladých, kteří pokud budou chtít, tak časem celý klub potáhnou.

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři