Florbaloví Panteři slaví 20 let

čtvrtek 8.11.2018 • Redakce

V sobotu 24. listopadu si florbalový klub Panthers Otrokovice připomene 20 let od svého založení.

Kořeny mají na Mánesce. Od roku 2011 působí nepřetržitě v nejvyšší české soutěži, vychovali několik reprezentantů. A v sobotu 24. listopadu si Florbalový klub PANTHERS OTROKOVICE připomene 20 let od svého založení. "Připravili jsme program pro všechny," uvedl šéf oddílu Karel Ťopek.

Slavnostní den odstartuje hodinu po poledni v tělocvičně Základní školy Mánesova turnajem pro děti, od 16 hodin se odehraje duel legend klubu vs. Panteři. "Místo jsme vybrali záměrně. Je to návrat ke kořenům," podotkl Ťopek.

Tělocvična školy na Baťově se totiž stala prvním útočištěm klubu v Otrokovicích, k čemuž pomohla náhoda. Skupinka hráčů pod vedení Aleše Ordelta hledala po ročním působení v Holešově místo, kde by mohla pokračovat. A na Mánesce úspěšně působil florbalový kroužek pod vedením učitele Josefa Vaňhary, který zase hledal pro svoje mladé svěřence další uplatnění.

"Chtěl, aby se kluci posouvali dál, abychom se jich ujali. Tak jsem se dali dohromady," vzpomíná na začátky klubu jeho zakladatel Aleš Ordelt. Náhoda mohla také za jméno Panthers. "Na internetu jsme se inspirovali krásným logem pantera."

Zatímco mužský tým se na dlouhých devět let usídlil ve druhé lize, na Mánesce se postupně rodil základ generace, která v roce 2011 postoupila do tehdejší extraligy. První zápas v nejvyšší soutěži odehrály Otrokovice 17. září v hale na Štěrkovišti proti SSK Future a historicky první jejich gól v extralize vsítil současný kapitán mužstva Michal Nagy.

Vzpomínkový den vyvrcholí slavnostním galavečerem v Otrokovické Besedě od 19 hodin. Klub na něm ocení tři legendy a čísla jejich dresů vyřadí. Panteři si zároveň připomenou historii klubu, který zaznamenal největší úspěchy v roce 2014, když mužský tým postoupil do semifinále nejvyšší soutěže a do finále Českého poháru.

"Když jsme klub zakládali, neřekl bych, že Panteři tak vyrostou," dodal Aleš Ordelt, který už jeho vývoj sleduje na dálku.


HRAJEME SRDCEM UŽ 20 LET - PROGRAM

Oslavte s námi 20leté výročí založení Florbalového klubu Panthers Otrokovice!

Na co se můžete těšit?

13:00 - 15:30 NÁVRAT KE KOŘENŮM | ZŠ Mánesova Otrokovice

Přijďte si se svými ratolestmi užít odpoledne plné florbalu na místo, kde Panteři začínali. Děti si zahrají turnaj za účasti hráčů mužského A týmu. Pro členy klubu bude navíc připraveno drobné občerstvení.

Přihlášky do turnaje směrujte k vašim trenérům, nebo napište na topek@panteri.cz, a to nejpozději do 16.11.2018. POZOR! Počet míst na turnaji je omezen!


VSTUP ZDARMA

16:00 - 17:30 LEGENDY vs. PANTHERS | ZŠ Mánesova Otrokovice


Zažijte něco, co už nikdy nezažijete! Panterské legendy vyzvou současný A tým v přátelském utkání. Těšit se můžete na legendy Kája Ťopek, Marťa Krkoška s bráchou Honzou v bráně, a další kluky, kteří dovedli Panthers Otrokovice do 1. ligy a následně i do vysněné extraligy.

VSTUP ZDARMA

19:00 HRAJEME SRDCEM UŽ 20 LET | Otrokovická BESEDA s.r.o.

Zavzpomínejte s námi na cestu, kterou Panteři za 20 let svého působení ušli na galavečeru k výročí. Připravili jsme pro vás bohatý program plný vzpomínek na klíčové události Panterské historie, vystoupení orientální skupina Anifé a zlínského Unique Queens Užijete si i taneční zábavu ve stylu Velkého Gatsbyho, Rock´n´rollu, Hippie, Funky Disko či Pop rocku s kapelou PartyLeaders!

V ceně vstupného je zahrnuto rautové občerstvení připravené Restaurace Maxima a víno z Rodinného vinařství Pazderkovi z Čejkovic.


ZÁKLADNÍ VSTUPNÉ 350 Kč
ZVÝHODNĚNÉ VSTUPNÉ 300 Kč

zvýhodněné vstupné je určeno pro držitele permanentek, aktivní členy klubu a rodiče aktivních členů klubu 
do 18 let


Kde koupíte vstupenky?

14. 11. 2018 Městská sportovní hala Otrokovice 18:30 - 20:30
18. 11. 2018 Městská sportovní hala Otrokovice 17:00 - 21:00
Městská kavárna Otrokovická Beseda (Deer Coffee) v pracovní dny v průběhu otevírací doby od 12. 11. 2018
Lanáček Otrokovice v průběhu otevírací doby od 12. 11. 2018

Nebo nám napište pro bližší informace na office@panteri.cz.


BUĎTE U TOHO S NÁMI! TĚŠÍME SE NA VÁS!