Jakub Jugas opět pomáhá potřebným

Otrokovický rodák a velký příznivec Panterů Jakub Jugas, aktuálně hrající za FK Jablonec pořádá ve středu 25. 12. 2019 od 10:00 benefiční utkání na pomoc potřebným. Benefice se uskuteční ve sportovním areálu Baťov v Otrokovicích.

Rádi bychom Vás pozvali na další ročník benefičního zápasu Výběru Kraje vs. SK Baťov 1930, kterým opět podpoříme dobrou věc.

Tento ročník je věnován rodině Hráčkově z Kunovic, kterým se předčasně narodila trojčátka Viktorka, Amálka a Žofinka. Tyto malé holčičky si na svět přinesly řadu vážných zdravotních potíží. Jejich velikou nadějí jsou intenzivní neurorehabilitační pobyty, díky kterým holčičky dělají velké pokroky. Jeden takový pobyt vyjde na 200.000-250.000,- což je vysoká suma, a proto potřebují naši a Vaši pomoc. 

Druhým projektem je podpora nadace Debra ČR, která pomáhá lidem se vzácným onemocněním kůže nazývané nemocí motýlích křídel. Tato dědičná choroba patří mezi tzv. vzácná onemocnění a u nás ji trpí přibližně 300 osob, v současnosti ji nelze zcela vyléčit.

Součástí utkání bude slosovatelný program o spoustu hodnotných fotbalových cen. Celý výtěžek z prodeje programů jde na pomoc výše uvedeným.

Co můžete v této tombole získat? Jsou to podepsané dresy hráčů:


Alexe Krále - Spartak Moskva
Josefa Hušbauera - SK Slavia Praha (dres z LM)
Tomáš Souček - věnoval dres reprezentace ČR
David Limberský - FC Viktoria Plzeň
Adam Hložek - AC Sparta Praha
Michal Sadílek - PSV Eindhoven
Vladimír Darida - Hertha Berlín
Marek Matějovský - FK Mladá Boleslav
Tomáš Hájek - Vitesse Arnhem
Jan Lašťůvka - FC Baník Ostrava
Petr Jiráček - FC Fastav Zlín
Tomáš Hübsman- FK Jablonec,

dále také podepsaná kšiltovka trenéra Jindřicha Trpišovského, podepsané kopačky Jana Sýkory z FK Jablonec, podepsané rukavice Ondřeje Koláře ze Slavie Praha či originální dres kapitána PANTHERS OTROKOVICE Michala Nagye, který tak výjimečně místo sálovek nasadí kopačky a vyběhne na trávník.

Jsou to určitě nevšední suvenýry, a tímto bychom chtěli poděkovat všem, kteří nám darovali dres či jiný suvenýr, který pomůže dobré věci.

Těšíme se na Vás a pojďme společně pomáhat🤝


Utkání začíná ve středu 25. 12. 2019 v 10:00 ve sportovním areálu Baťov v Otrokovicích.

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři