Junioři postoupili přes Plzeň do čtvrtfinále B

Junioři PANTHERS OTROKOVICE přetlačili Plzeň a stále živí naději na celkové 3.místo v KB lize juniorů

Trochu ve stínu mužského áčka zahájili play-off i junioři Otrokovic. 

V nepřehledném pavouku juniorské vyřazovací části nejdříve svěřenci trenéra Otrokovic Lukáše Ondrouška vyzvali v předkole tým Sokol Brno I EMKOCase Gullivers. Ve vyrovnané sérii hrané na dvě vítězné utkání nakonec musel rozhodnout až třetí duel, kdy nakonec slavili postup hráči Otrokovic.

1. utkání PŘEDKOLO PLAY-OFF:

PANTHERS OTROKOVICE vs. Sokol Brno I EMKOCase Gullivers   4:5

2. utkání PŘEDKOLO PLAY-OFF:

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vs. PANTHERS OTROKOVICE   1:9

3. utkání PŘEDKOLO PLAY-OFF:

PANTHERS OTROKOVICE vs. Sokol Brno I EMKOCase Gullivers   10:4

Po úspěšně zvládnutém předkole čekala Pantery v osmifinále Ostrava. Série se opět hrála na dva vítězné zápasy. Po prvním velice vyrovnaném utkání, kdy Ostrava musela svou výhru bránit až do posledních vteřin si Panteři na domácím hřišti brousili drápy na vyrovnání série. Bohužel pro domácí se zápas hraný na televizním povrchu nevyvíjel od počátku dobře. Nakonec z toho byl zasloužený postup pro Ostravu.

1. utkání OSMIFINÁLE:

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vs. PANTHERS OTROKOVICE   6:4

2. utkání OSMIFINÁLE:

PANTHERS OTROKOVICE vs. FBC ČPP Bystroň Group Ostrava   5:11

Po vyřazení z hlavního pavouku spadli Panteři do tzv. Oprav, kde se hraje o celkově 3. místo KB ligy juniorů. Soupeřem jim bylo družstvo FBC Plzeň. I v této části pavouku se hrají série na dvě vítězství. Otrokovice byly v obou zápasech lepší a zaslouženě tak postoupily dál. Hlavním tahounem Otrokovic v této sérii byl Jakub Haša, který dokázal ve dvou zápasech série nastřádat 10 kanadských bodů.

1. utkání OPRAVY1:

PANTHERS OTROKOVICE vs. FBC Plzeň   9:6

2. utkání OPRAVY1:

FBC Plzeň vs. PANTHERS OTROKOVICE   4:8

Junioři PANTHERS OTROKOVICE tak stále mohou dosáhnout 3.místa v KB lize juniorů. Soupeřem Otrokovické juniorky v tzv. čtvrtfinále B bude tým FBC Liberec a zápasy se odehrají již tento víkend 23-24.3. 2019. Série se opět hraje na dvě vítězství a Panteři by měli hrát doma v sobotu 23.3.2019.   

   

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři