Junioři si připsali 3 body, starší žáci se Slováckem ztratili

V neděli odehráli další dva zápasy týmy Panthers Otrokovice starších žáků a juniorů. Obě kategorie si připsali do tabulky 3 body za jednu výhru a jednu porážku.

Zlínská liga starších žáků

V prvním zápase starší žáci narazili na tým Slovácka, se kterým jsou blízkými sousedy v tabulce. V tomto zápase se starší žáci hodně trápili v koncovce a radost jim nedělal ani brankář Slovácka, na kterém si několikrát vylámali zuby. I když měli Panteři celý zápas navrch, tři body si připsalo Slovácko a přeskočilo Otrokovice v tabulce.

V druhém zápase téhož dne se mladí Panteři střetli s týmem Zlín Lions U14. Vstup do utkání se starším žákům příliš nevydařil, až do druhé třetiny byl zápas vyrovnaný. Ve třetí třetině se však pomyslné misky vah překlonili na stranu Panterů a díky výbornému závěru zápas vyhráli a připsali si 3 body do tabulky. V zápase vyčníval především Dalimil Krčma, který svými přihrávkami připravoval svým spoluhráčům jeden gól za druhým.

Panthers Otrokovice - FBC Slovácko 3:6

Panthers Otrokovice - Zlín Lions U14 9:5

Sestava: Doležal, Mráček - Pšenčík, Kopecký, Řezáč P., Štěpánek - Hrtús, Štourač, Ševčík, Krčma, Kahoun, Koudela, Řazáč D., Hanačík, Švancer

2. liga juniorů

Junioři sehráli první nedělní zápas s týmem Horní Suchá. Začátek zápasu vyšel více Horní Suché, která se dostala do vedení, ovšem ještě do konce první části vedení překlopili na svoji stranu Panteři. Během druhé třetiny se Otrokovice dostali do dvoubrankového vedení 4:2 a tento výsledek si do konce zápasu pohlídaly.

V druhém zápase dne proti Torpedu Havířov se už tolik nedařilo. Tým se musel vypořádat s absencí Sebastiana Bobáčika a Dominika Rozumka, kteří odcestovali na zápas A-týmu proti pražské Spartě. V první i druhé třetině byl ještě zápas vyrovnaný, po 30 minutách zápasu vedl Havířov pouze o jednu branku. Třetí třetina se však Otrokovicím vůbec nepovedla, junioři v ní pětkrát kapitulovali. Proti Havířovu tedy junioři zůstali bez bodu po prohře 4:10.

Sestava: Stoklásek, Vičánek, Jurka - Valenta, Chalabala, Štěpánek, Janeček, Balloš, Kresa, Šesták, Můčka, Buňka, Jančík