Junioři získali o víkendu 4 body

pondělí 30.10.2017 • Matěj Kostka

O víkendu junioři odehráli v domácím prostředí své první dvě utkání ve finálové skupině B KB ligy juniorů. Soupeři jim byli FBŠ SLAVIA Plzeň a Kanonýři Kladno.

Panthers Otrokovice – FBŠ SLAVIA Plzeň 10:2

V sobotu od 18 hodin se střetli mladí Panteři se soupeřem z Plzně, který se nachází na předposledním místě skupiny B. Utkání rozhodla skvělá druhá třetina, ve které domácí Otrokovice odskočili na rozdíl čtyř branek. Ve třetí třetině pak potvrdili svoji dominanci na hřišti, když přidali dalších šest branek a zvítězili tak jednoznačným rozdílem.

Komentář trenéra: "Po změně v sestavě v půlce utkání se nám teprve podařilo proměnit šance a otočit utkání na naši stranu. Děkuji týmu za práci a soupeři za utkání."

Panthers Otrokovice – Kanonýři Kladno 4:5 pn

V neděli po obědě ve zlínské SPŠ začalo zápas mezi Pantery a Kladnem. Od začátku utkání jsme sledovali bojovné utkání, ve kterém většinu dobu vedl domácí celek. Zápas byl po základní hrací době nerozhodný, takže pokračovalo se v prodloužení 3 na 3. V tom sice byli lepší Otrokovice, ale branku vstřelit nedokázali. Rozhodnout tak museli až nájezdy, ve kterých Otrokovičtí střelci zklamali. Kladno si tak odvezlo ze zlínské haly 2 body za vítězství po nájezdech.

Komentář trenéra: "Bod z utkání je dobrý, nemuseli jsme mít ani jeden. O zápase rozhodla spousta neproměněných šancí, bohužel na tyčky se nehraje. Nejlepší pasáž bylo prodloužení, následné nájezdy už jsou vabank. Děkuji za utkání a přeji soupeři šťastnou cestu domů."