Juniorům skončila sezóna

Junioři PANTHERS OTROKOVICE nestačili v předkole na Gullivers a sezóna pro ně končí.

3. utkaní předkola play off

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - PANTHERS OTROKOVICE 7:3

Rozhodující zápas zavedl otrokovické borce opět na halu VUT v Brně. Hala se velmi slušně zaplnila a bylo jasné, že to bude boj nejen mezi střídačkami ale také na tribuně. Převaha byla na straně domácích, avšak tvrdé fanouškovské jádro Otrokovic se nenechalo zahanbit a postavilo tábor přesně uprostřed tribuny. Vše bylo nachystané a zápas mohl začít přesně v 18:15 středoevropského času.

První třetina překvapila nejedno fanouška domácích. Převaha byla na hostující straně, která velmi hlasitě podporovaná svými "fans" dělala jeden útok za druhým. Aktivní začátek vyšel ale vniveč a v 7. minutě se nenápadnou střelou prosazují domácí. Tento gól ale otrokovické borce ještě více nabudil. Jako profesionální uklízečka se zachoval v 10. minutě Javořík. Z volného úderu si všiml pavučiny v pravém horním rohu branky a nechytatelnou ranou zde uklidil. Další šance už gólem nekončí a do šaten se jde za stavu 1:1. Neproměněné šance budou v pozdějším vývoji utkání velmi mrzet.

Druhá třetina začala velmi dobře. Centr za obranu od Kopeckého hned z první uklidil do brány Malý. Bohužel o pět vteřin později je zase srovnáno. Lehkovážnost v obraně Brno potrestalo. Tím začalo šest minut hrůzy. O dalších dvanáct vteřin později se trefuje Brno znovu a bere si vedení na svou stranu. Hosté velmi hlasitě podporovaní svými fanoušky se svou aktivitou snaží opět skóre srovnat. Snaha ale vždycky končí u domácího brankáře. Ve 28. a 30 minutě další dva hřebíky do pomyslné rakve zatloukají domácí útočníci. Z velmi nadějného stavu 2:1 je rázem v polovině zápasu stav 2:5. Šanci otrokovickému týmu dal premiérový střelec z minulého zápasu Sousedík, který dorážkou využil přesilovou hru. Do kabin se jde za stavu 5:3 pro domácí.

Třetí třetina nabídla dvě odlišné strategie. U domácích byla snaha o udržení postupového výsledku a u hostů jednoznačná touha vyrovnat. Bohužel náročný program za poslední dny si vybral svou daň. Síly velmi rychle mizí a s ní i naděje na zvrat. Otrokovice tlačí do obrany domácích ale místo kontaktního gólu přichází smutná chvíle. V 50. minutě rychlý protiútok zakončují domácí a stav je rázem o propastné tři branky. Ani mohutné povzbuzování už tento výsledek nedokázalo změnit. Kluci si ale zaslouží obdiv za to, že i v této chvíli se snaží se zápasem něco udělat. Další útoky a střely bohužel nenachází svůj cíl. V 58. minutě uzavírá skóre domácí útočník, který využívá propadu otrokovické obrany. Bohužel je konec, siréna oznamuje konec zápasu a radost na domácí straně je hořce vykoupena zklamáním na straně Otrokovic. Nepovedená část druhé třetiny rozhodla zápas a to znamená, že pro tým Panthers Otrokovice sezóna končí.

Tímto bych chtěl ještě jednou poděkovat všem, kteří nás podporovali. V průběhu celé sezóny a krátkého Play-Off jste vytvořili skvělou atmosféru, za kterou moc děkuji!

Zároveň chci poděkovat také všem hráčům za výkony předvedené v sezóně a za společnou cestu celou sezónou.

KLUCI DÍKY!

Statistiky a více info o utkání čtěte zde.

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři