Koláčný: Čekám vyrovnaný souboj

Juniorský mistr světa a předsezónní posila Panterů Petr Koláčný se rozpovídal o svém dosavadním působení v Otrokovicích. Zároveň vyhlíží nedělní souboj s Black Angels.

V Otrokovicích jste odehrál devět superligových zápasů. Už jste se úplně aklimatizoval?

Zdravím všechny fanoušky Panthers. Myslím si, že v týmu jsem už dostatečně dlouhou dobu na to, abych se aklimatizoval. Všechno si sedlo, jak mělo, tak že jsem naprosto spokojený. 

Studujete na zlínské univerzitě. Jak se vám daří skloubit školu a florbal?

Vzhledem k tomu, že mám vyučování pouze 3 dny, tak je čas i na nějaký ten odpočinek. Jinak jsem rád, že mi škola nezasahuje do tréninků a můžu se tak plně věnovat obojímu. S náplní a obtížností studia jsem spokojen.

Jaký máte pocit ze hry mužstva?

Pocit ze hry mám dobrý, vždycky může být hra týmu lepší, ale myslím si, že až na zápasy s Libercem a Bohemians jsme předvedli to co v nás je. Ještě zkoušíme různé varianty sestavy, ale až se vše ustálí, věřím, ze budeme ještě lepší. 

V neděli jedete do haly Black Angels. Co od zápasu s nováčkem čekáte?

Od tohoto zápasu čekám vyrovnaný souboj, který rozhodnou maličkosti. Co jsem se koukal na hru soupeře, tak to vypadá, že hrají velmi atraktivní florbal, proto bych doporučil tento zápas sledovat, určitě bude na co koukat.

Po utkání následuje reprezentační přestávka. Přijde vám vhod?

Po 4 letech budu mít o reprezentační přestávce volno, nikdy jsem to tedy nějak nevnímal, ale doufám, že každý zregeneruje, jak po mentální, tak po fyzické stránce a budeme dál tvrdě pracovat.


Utkání 10. kola Superligy florbalu BLACK ANGELS vs. Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE startuje v neděli 3. 11. 2019 od 17:00 (Jedenáctka VS)

ONLINE https://bit.ly/34fB7WI

VIDEO https://bit.ly/2WvdBCf


Další domácí zápas odehrají Panteři v sobotu 16. 11. 2019 od 18:00 proti FAT PIPE FLORBAL CHODOV

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři