Malí, ale šikovní!!!

Vracíme se k našim nejmenším Panterům. Po delší přestávce způsobené koronavirem se i nejmladší Panteři vydali na zkušenou na prestižní turnaj mládeže Open Game do Brna a následně na Junior Ostrava cup.

Brněnský turnaj začal velmi nadějně, když kluci vyhráli jednoznačně první 4 zápasy za sebou a porazili i jednoho z favoritů ACEMA Sparta Praha 5:1. Nakonec skončili ve skupině na druhém místě a mohli se těšit na osmifinále. Kluci bojovali až do konce, nakonec ale bohužel prohráli 0:3 s FBŠ Hummel Hattrick Brno. Byla to pro ně úplně nová zkušenost. Hrálo se systémem 5+1, který přípravka běžně nehraje a navíc po dlouhé pauze bez turnajů.

Prázdninový ostravský turnaj byl zase o něco úspěšnější. Dvě výhry a jedna prohra ve skupině s favorizovanými Vítkovicemi stačila na postup do semifinále, kde kluci zabojovali a vyřadili domácí Penguins Ostrava 10:6. Ve finále je opět čekali Vítkovice. Tentokrát byla hra vyrovnanější, ale nakonec podlehli 12:7. Tento ročník tak získal své první medaile – zatím stříbrné.

„Je to radost trénovat tyto kluky a tuto partu, všichni do jednoho dělali a makali, co umí. Pět zápasů v jeden den je moc těžká záležitost pro tak malé kluky, ale klobouk dolů, borci, jsem na vás hrdý!“ řekl po turnaji jeden z trenérů Igor Norek.

Odkaz na fotogalerii z turnaje v Brně - zde.

Svou turnajovou pouť zakončí naše přípravka na turnaji Nisa Open 2021, který se koná v dalekém Liberci v termínu 10. - 12. 9. 2021. Fanděte s námi !!! 

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři

Partneři ligy