Martin Grlický posílí Otrokovice

Panteři hlásí posilu do ofenzívy. Na přestup z Bulldogs Brno přichází slovenský reprezentant Martin Grlický. 

Opora Bulldogs Brno a účastník posledních tří světových šampionátů v dresu Slovenska Martin Grlický přestupuje do Otrokovic. „ Jsme velice rádi, že se podařilo dotáhnout tento přestup. Nutně jsme řešili pozici centra a věříme, že s Martinem přichází potřebná kvalita. Stále jde o mladého útočníka, který však stihl posbírat spoustu zkušeností. V posledních letech byl oporou Brna a se Slovenskem se účastnil tří mistrovství světa. Jsem přesvědčen, že to nejlepší má před sebou a ukáže to v dresu Panterů,”  neskrýval radost z posily předseda klubu Karel Ťopek. „ Chci poděkovat vedení Bulldogs Brno za vstřícné jednání,” dodal Ťopek.

„ Na Martina jsme dostali doporučení v závěru předešlé sezóny od spoluhráčů z reprezentace Slovenska. Viděli jsme, jak dokáže zahrát na svém postu centra, a proto jsme ho oslovili hned po ukončení sezóny. Po osobním setkání a pár trénincích jsme se dohodli. Věřím, že u nás bude předvádět kvalitní výkony. Má velký přehled ve hře a velkou odpovědnost, co se týče obranné činnosti. V kabině dokáže povzbudit a jde vidět, že chce na sobě neustále pracovat,” přiblížil přestup hlavní trenér Michal Kvapil.

„ Veľmi sa teším na pôsobenie v Otrokovicach. Je to nová výzva, nové ambície a chuť hrať o popredné miesta v Superlige. Teším sa na zápasovu atmosféru, ktorá bola vždy v Otrokovicach autentická. Trošku mám strach z miestneho povrchu hracej plochy , ktorý nepatrí medzi obľúbené v lige, ale verím, že si časom zvyknem,” řekl ke svému příchodu Martin Grlický.

S novou posilou Otrokovic přineseme rozhovor v příštím týdnu. Vítej mezi Pantery a ať se daří !!!

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři

Partneři ligy