Michal Kvapil pokračuje na lavičce Panterů !!!

Michal Kvapil se rozhodl přijmout nabídku vedení klubu a pokračuje na lavičce PANTHERS OTROKOVICE.

,, Nabídku na pokračování jsme Michalovi předložili již před koncem základní části. Tým pod jeho vedením udělal velký kus práce a jsem velmi rád, že v této práci chce pokračovat. Čeká nás těžký rok a vsázíme na Michala, že bude pokračovat v začleňování našich mladých hráčů mezi zkušené opory. Vzhledem k aktuálnímu dění bude složité udržet kompletně stávající kádr, uděláme pro to maximum, ale ne za cenu ohrožení fungování klubu,” přiblížil předseda klubu Karel Ťopek.

,, Jsme domluveni opět na jeden rok. Konkrétní cíle zatím dávat nechceme, vše bude záviset na tom, jaký tým postavíme, a jak hráči budou pracovat. Chceme, aby kádr pracoval na maximum, rval  se o výsledek v každém utkání a přilákal do ochozů fanoušky, kterým věřím, že nás letos opět podrží,” zakončil Ťopek.  

Krátky rozhovor s trenérem Michalem Kvapilem o jeho pokračování:

Prodloužil jste smlouvu u Superligového týmu mužů o další rok. Zvažoval jste nabídku hodně? Co rozhodlo?

Dobrý den. Nabídka mne potěšila, obzvlášť po méně úspěšném konci sezóny. Zvažoval jsem hodně a nebylo to jednoduché. Díky tolerantnosti mé ženy a rodiny, můžu věnovat hodně času práci s týmem. Situace, ve které se všichni nyní nacházíme, a také jak skončila sezóna mi umožnila více přemýšlet o pokračování. Dá se tedy říct, že rozhodlo právě tohle, dokončit rozdělenou práci a zlepšit méně úspěšný závěr sezóny.

V současné době se nedá moc plánovat. Jak moc vám to ztěžuje přípravu na novou sezonu?

V téhle chvíli se situace mění každý den a nejde moc plánovat. Je to celkem velký problém, nejde se setkat s realizačním týmem ani s hráči, abychom se domluvili na postupu. Řešíme to nejvíce přes internet a telefon, osobní kontakt bohužel chybí. Je potřeba naplánovat přípravu, jen nevíme kdy budeme moct začít.

Tušíte alespoň v obrysech, jak bude vypadat kádr?

Chtěli bychom pracovat se stejným jádrem, které jsme měli minulou sezónu. Bude záležet také, kdo bude dál pokračovat. Omladili jsme tým, je potřeba v této činnosti navázat a pokračovat. Určitě je teď důležité nic neuspěchat, abychom všichni byli zdraví a po překonání této doby začít naplno pracovat. Cílem je dělat radost všem příznivcům Panterů.

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři

Partneři ligy