Mladší žáci na turnaji v Brně

Výběr mladších žáků Panthers Otrokovice odcestoval na turnaj s velmi mladým týmem, který odehrál pospolu celou sezónu. 

BLACK ANGELS 2005 - Panthers Otrokovice U 13 5:4

První zápas byl odehrán ve čtvrtek na sportovní hale v Bohunicích proti výběru 2005 z Black Angels. Přípravy na první zápas byly dlouhé a odhodlání vstoupit do úvodního zápasu ještě větší. Zápas odehrán ve vysokém tempu a nasazení přispěl k výborné hře obou týmů. Panteři byli v závěru smutnější, jelikož prohráli rozdílem jedné branky.

Hodnocení trenéra: "Tým se po zápase semknul a začal si věřit, samotní kluci si chválili vysoké tempo i nasazení, každý už se těšil na večerní zápas. Samotný soupeř po zápase dorazil s tím, že vyhrál šťastnější tým. Gratulaci k povedenému výkonu jsme obdrželi i od rodičů z Prahy."

Panthers Otrokovice U 13 - FbC Skuteč 3:1

Ve druhém utkání ve skupině nastoupili tým z Otrokovic proti FBC Skuteč. Panteři se dostali do rychlého vedení 2:0 a zápas kontrolovali. Hosté v druhé polovině snížili, ale v samotném závěru Michal Procházka utekl všem protihráčům a navýšil vedení o dvě branky.

Hodnocení trenéra: "Začátek zápasu byl stanoven na 20:45, po velice těžkém dni a slunečného dne jsme zápas dovedli do vítězného konce. Za odměnu byly od rodičů připravené řízky s chlebem."

F. K. TROOPERS Moravany - Panthers Otrokovice U 13 5:3

Na třetí zápas dorazil podpořit dorost ml. žáky. V první půli kontrolovali Panteři zápas a ujali se vedení 3:1. Do druhého poločasu nevstoupili mladé šelmy vůbec dobře a inkasovali hned tři slepené góly. Po změnách v sestavě přišel drtivý tlak pantherů, vyrovnání ovšem nepřišlo. Poslední gól byl obdržen do prázdné brány.

Hodnocení trenéra: "Kluci brali zápas velmi vážně a po zápase byla práce kluky psychicky uklidnit, v kabině protekly velké slzy z prohry a nešťastné porážky."

FBC Mohelnice - Panthers Otrokovice U 13 0:6

Do večerního zápasu nastoupili panteři s vidinou odčinit smolnou porážku a připravit se tak na sobotního soupeře. Od počátku až dokonce měli panteři míček i herní kombinace na svých florbalových holích a po několika pěkné akci porazili Mohelnici, rozdílem šesti branek.

Hodnocení trenéra: "Z počátku byla vidět velká nervozita z nepovedeného utkání proti Troopers, ale kluci se otřepali velmi rychle a góly přidávaly i ostatní formace. Odměnou tentokrát byly připravené chlebíčky opět od rodičů."

Předkolo play-off:

Panthers Otrokovice U 13 - Florbalová škola Plzeň Oranžoví 8:5

Na sobotní ranní zápas jsme si museli přivstat. Herní čas se pro play-off natáhl na 2x20min. Soupeřem byla florbalová škola Plzeň. Začátek i průběh zápasu panteři dominovali a vypracovali si vysoký sedmigólový náskok. V druhé polovině zápasu tým opět trochu povolil, ale drama nepřipustil.

Hodnocení trenéra: "Zápas jsme chtěli zvládnout bez větších komplikaci, což se téměř podařilo. V zápase jsme byli 3x vyloučení, paradoxně jsme vstřelili právě tři góly v oslabení."

Play-off 1.kolo:

Tatran Střešovice RED - Panthers Otrokovice U 13 15:2

K zápasu přistupoval celý tým velmi vážně, proběhly rozbory s obránci, útočníky, brankáři i při hře v oslabení, přesilovkách nebo rozehrání standartních situací. Před zápasem byl výškový i věkový rozdíl zřejmý, ale soupeře se Panteři zaleknout nechtěli. Tatran vystavil do tohoto týmu výběr z ročníku narození 2004. Utkání se odehrálo na velmi malém hřišti, které nám nesvědčí. Začátek zápasu byl opět ve vysokém tempu a celoplošném napadání týmu ze Střešovic, dělalo panterům velké problémy. Úvodní gól vstřelil Tatran, ale za nedlouho vyrovnal za Panthery Jakub Jurů. V osmé minutě přišla branková smršť, která rozhodla o osudu utkání. V druhé půli se začali Panteři soupeři herně vyrovnávat a vystrkovat i růžky v útoku. Odměnou byla třeba akce Míši Procházky, který zakončil útok sólem přes celé hřiště až za záda brankáře soupeře.

Hodnocení trenéra: "V utkání je nutno pochválit gólmany, pro Pavla i Sašu to byla velká škola. Parádně chytali samozřejmě celý turnaj. Přesně takové zápasy potřebujeme, abychom byli schopni se přizpůsobit tempu i nasazení soupeře. Přesně tohle nás může posunout dále a kluci už to taky vědí.“


Komentář trenéra Jardy Seidla: “Pro kluky jsme udělali maximum během celého turnaje, v šatně během celého turnaje nechybělo ovoce ani zelenina zásluhou opět rodičů. Myslím, že se měli opravdu parádně. Věřím, že si odváží i velké zkušenosti ze zápasů, které můžou už zúročit na blížícím turnaji v Praze. S klukama jako trenér jsem se po turnaji rozloučil a přeji všem mnoho sportovních úspěchů, ať už ve florbalu nebo v jiných sportovních odvětvích. Byly to parádní dva roky s mládeži Panthers Otrokovice."


Sestava: Alexander Pujin, Pavel Chovanec – Jakub Jurů, Adam Šťourač, Michal Procházka, Tomáš Brázdil, Jiří Kokeš, Vojtěch Pavlík, Viktor Kašík, Marek Zvoníček, Tadeáš Trenz, Vojtěch Trenz, Vladislav Šeďa, Nikolas Šilhák, Tadeáš Stránský

Statistiky: Jurů 7 (6+1), Štourač 7 (4+3), Procházka 7 (4+3), Brázdil 5 (4+1), Kokeš 5 (2+3), Pavlík 3 (1+2), Kašík 2 (2+0), Zvoníček 1 (1+0), Trenz V. 1 (1+0), Šeďa 1 (0+1), Šilhák 1 (0+1)

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři

Partneři ligy