Mladší žáci vyloupili zlatý poklad v Trenčíně

Šest zápasů, šest vítězství. Mladší žáci ovládli turnaj v Trenčíně a získali zlaté medaile.

Těsně před startem nové sezóny se uskutečnil třetí ročník Trenčín Floorball Games 2022, kterého se poprvé zúčastnili i naši mladí Panteři, v kategorii mladší žáci. Po přesvědčivém výkonu, kdy za celý turnaj inkasovali jen 6 gólů, vezou domů zlato.

“Turnaj jsme brali jako přípravu na novou sezónu, chtěli jsme změřit síly i s neznámými soupeři a vyzkoušet sílu slovenského florbalu,“ konstatoval trenér týmu Tomáš Ťopek.

Kromě čtyř slovenských týmů z domácího Trenčína, Žiliny a Nitry, Panteři narazili na známé tváře z klubů Florbal Vsetín a Bulldogs Brno.

Všechny zápasy kluci jednoznačně ovládli, jak svou bojovností, florbalovým umem i týmovým výkonem. I přes dlouhou prázdninovou pauzu ukázali, že se florbal nezapomíná a už se všichni moc těší na další sezónu.

“Moc klukům děkujeme za předvedený týmový výkon a této výhry si všichni velmi ceníme. Samozřejmě musíme ocenit i podporu ze stran rodičů a věříme, že se kluci o medaile poperou i na dalším turnaji Gorila cup v Plzni, kam vyrážíme již tento pátek,“ řekl trenér Aleš Langer.

Tým se představil ve složení Lukáš Zelík, Jonáš Konior, Jakub Kračina, Tomáš Kulhánek, Robin Hasík, Martin Niklfeld, Jakub Ťopek, Jan Ťopek, Adam Langer, Martin Pšenčík, Filip Klinkovský, Filip Janča a Adam Martínek.

Výsledky:

Panthers Otrokovice vs. Florbal Vsetín 9:1

Panthers Otrokovice vs. FBK AS Trenčín 10:2

Panthers Otrokovice vs. Grasshoppers Žilina 6:1

Panthers Otrokovice vs. Bulldogs Brno 5:1

Panthers Otrokovice vs. 1.FBC Trenčín 13:0

Panthers Otrokovice vs. Fanklub Nitra 9:1

Všechny fotografie a videa z turnaje naleznete zde.

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři