Muži jedou do Prahy. V neděli vyzvou nováčka Black Angels

Před reprezentační přestávkou čeká hráče Otrokovic ještě jedno utkání. V neděli 3. 11. 2019 od 17:00 změří síly s nevyzpytatelným nováčkem Black Angels.

Tým pod vedením trenéra Tomáše Janečka, který má za sebou i trenérskou štaci třeba na lavičce Mladé Boleslavi v minulém roce ovládl 1. ligu. Po vítězství v základní části nenechal tým z Prahy na pochybách nikoho ani v následném play off. Ve čtvrtfinále vyřadili andělé Havířov 3:0 na zápasy. Stejným poměrem si poradili v semifinále s dalším ambiciozním týmem z Karlových Varů. Ve finále 1. ligy, kde se hrálo o přímý postup do Superligy, mnozí čekali velký souboj mezi Black Angels a Hattrickem Brno. Nakonec celkem překvapivě snadno tým z Prahy opanoval sérii 3:0 na zápasy a mohl oslavit postup mezi elitu.

Během letního období se trenér Tomáš Janeček a jeho asistent Petr Pajer zaměřili především na přípravu svého stávajícího kádru a na soupisce došlo spíše ke kosmetickým změnám. I přesto, že jde o velmi mladý tým, najdeme v něm i některé velmi zkušené hráče. 

Mezi obránci je zapsaný Ondřej Vaculík, který stihl odehrát přes 250 extraligových nebo superligových utkání v dresu Tatranu, Sparty, Future (dnes už zaniklý klub) a naposledy za Pardubice. Přes 100 utkání v nejvyšší soutěži má odehráno i Jaroslav Král, který hrával v Liberci nebo Jaroslav Jaroš, který dříve působil ve Spartě. Kapitánem nedělního soupeře Otrokovic je Jan Hněvkovský, který proti Panterům nastupoval už v dresu Bohemians, Kladna nebo Mladé Boleslavi. Black Angels v ofenzivě spoléhají především na Jakuba Renčína nebo bývalého juniorského reprezentanta Jakuba Bočka. Andělé působí ještě nevyzpytatelněji než Panteři. Doma dokázali zdolat mistra z Vítkovic nebo loňského semifinalistu Chodov. Naopak třeba nestačili na Ostravu nebo na Českou Lípu. Black Angels se nachází na 11. místě se ziskem 10. bodů.

Panteři jsou jako na houpačce. V posledních zápasech však zabrali a z dvojzápasu proti Vítkovicím a České Lípě urvali solidní 4 body. I díky těmto bodům si udrželi 5. místo s 15 body na svém kontě.

Utkání 10. kola Superligy florbalu BLACK ANGELS vs. Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE startuje v neděli 3. 11. 2019 od 17:00 (Jedenáctka VS)

ONLINE  https://bit.ly/34fB7WI

VIDEO   https://bit.ly/2WvdBCf


Další domácí zápas odehrají Panteři v sobotu 16. 11. 2019 od 18:00 proti FAT PIPE FLORBAL CHODOV

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři