Muži na Czech openu bez medaile

Hrači Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE absolvovali první přípravu. 

Panteři odehráli v Praze celkem 4 kvalitní utkání. Cílem bylo vyzkoušet především nové tváře, nechat mladé juniory, aby nasáli atmosféru velkého florbalu a porvali se případně o místo v kádru. Přes nepříznivé výsledky turnaj ukázal, kde je třeba zabrat, a na co se soustředit.

K Czech Openu se vyjádřil i hlavní trenér Michal Kvapil: „ Je-li jsme do Prahy hlavně vyzkoušet hráče, kteří jsou noví nebo bojují o místo v základu. Cílem bylo zapojit všechny hráče v nominaci a vidět je v akci. Výsledky jsou sice kromě jednoho zápasu jednoznačné, ale důležitější je, že nám zápasy ukázaly, na čem intenzivněji pracovat. Udělali jsme bohužel hodně individuálních chyb, které soupeři trestali. Je potřeba upřímně vyhodnotit, proč jsme tyto chyby dělali a jestli je to herní nebo fyzická připravenost. Czech Open bylo první herní zatížení, co jsme měli. Aktuálně máme měsíc do ligy a už teď přidáváme v trénincích. V pátek nás čeká nás Pohár, kde opět využijeme všechny hráče i juniory. Budeme skládat ideální formace a snažit se zlepšit i herní projev. Závěrem děkuji vedeni klubu, že nám umožnilo účast na turnaji v této nelehké době.”


Zápasy ve skupině:

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vs. 1.SC TEMPISH Vítkovice 2:10

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vs. FbŠ Bohemians 5:5

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vs. Tatran Teka Střešovice 0:8


Zápas o 3. místo:

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vs. FbŠ Bohemians 3:11


Panteři odehrají další zápas už tento pátek 14. 8. 2020 od 19:30 v rámci 1. kola Poháru Českého florbalu proti Bulldogs Brno. Utkání se hraje v Brně.Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři

Partneři ligy