Muži zahájili přípravu na sezónu 2020/2021

Superligový tým PANTHERS OTROKOVICE zahájil přípravu na sezónu 2020/2021.

Hráčský kádr po předčasně ukončené sezóně, pár týdnech volna a následném povolení zahájil přípravu na další rok. Před samotným zahájením přípravy nachystal pro hráče kondiční trenér Martin Hála individuální tréninky, které absolvovali sami doma. Jednalo se především o aerobní aktivity na rozvoj obecné vytrvalosti. 

„Samotné dřívější ukončení sezóny nás moc neovlivnilo. V porovnání s minulými sezonami jsme ji ukončili jen o týden dřív. Harmonogram byl tedy podobný. Náročnější situace byla pro hráče v období, kdy je pouze na nich, jakým způsobem si udržují kondici," naznačil Hála.

„Hráči měli jen omezený výběr sportovních aktivit, zpočátku mohli cvičit jen v prostoru svého domova. Ukázalo se, že jsou ale dost kreativní, o tom mě přesvědčili ve videích, která mi posílali. Postupně se mimořádná opatření uvolňovala, takže mohli vyrazit na kolo, do lesa a podobně," uzavřel kondiční trenér Panterů.

„Letošní příprava se bude od předešlých lišit. Vložíme důvěru do hráčů a z části se budou připravovat individuálně. Zároveň plánujeme herní soustředění a snad i letní turnaj, když se bude nějaký konat," přiblížil hlavní trenér Michal Kvapil. 

„Do přípravy aktuálně nastoupili všichni kluci z loňského kádru. Je však možné, že se kádr bude ještě měnit. Některé naše hráče lanaří ekonomicky silnější kluby a teprve uvidíme, jak dopadnou jednání. Určitě opět zapojíme vlastní juniory, aby získávali cenné zkušenosti. Budeme se snažit i o rozšíření sestavy, ale o tom budeme informovat průběžně," naznačil Kvapil.

Celá fotogalerie zde : https://www.flickr.com/photos/187585920@N02/albums/72157714284026448

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři

Partneři ligy