Na svátek cestují Panteři do Mladé Boleslavi

středa 27.9.2017 • Matěj Kostka

V den kdy si připomínáme Den české státnosti vycestují otrokovičtí Panteři do Mladé Boleslavi, kde se představí na půdě favorita soutěže. Pro hostující tým to bude těžké utkání, protože domácí po čtyřech odehraných kolech neztratili ani bod. 

Ve čtvrtek 28. 9. přesně v 17 hodin začne utkání mezi Technology Florbal MB a Hu-Fa Panthers Otrokovice na půdě městké sportovní haly v Mladé Boleslavi. Domácí vstupují do utkání jako vedoucí celek Tipsport Superligy, přičemž v jejím průběhu neztratili ani bod a na kontě tak mají plný počet 12 bodů. Hosté naopak své dva poslední zápasy, které hráli v domácím prostředí prohrály, takže se budou snažit tuto sérii přerušit.

Boleslav v minulém kole cestovala do Pardubic, kde se jí postavil domácí tým, který byl zatím neporažen. Hosté se skvělé formy domácích nezalekli a odvezli si vítězství 5:4, přičemž 3 body si připsali Gruber s Curným. Otrokovice přivítali doma úřadující mistry z Chodova. Byl to vyrovaný zápas, ovšem šampióni ukázali svoji kvalitu a odvezli si tři body za výhru 5:3. 

Vzájemná bilance vyznívá jednoznačně pro Mladou Boleslav, přičemž s Pantery v základní části doma nikdy neprohrála. Loňské zápasy skončily výsledky 3:6 a 6:2, oba ve prospěch středočeského týmu.

Ukončí nějaký tým svou sérii nebo vše zůstane v zajetých kolejích? 

To můžete vidět ve MSH v Mladé Boleslavy ve čtvrtek od 17 hodin. 

Pokud do haly nemůžete dorazit, tak utkání lze sledovat i zde: 

Technology Florbal MB - Hu-Fa Panthers Otrokovice