Nagy: Uvidím, jestli se vše podaří skloubit

Kapitán a legenda Michal Nagy se rozpovídal o zvláštním konci ročníku, aktuální situaci a své florbalové budoucnosti...

Sezona skončila předčasně kvůli koronaviru. Mrzelo vás to hodně?

Určitě to člověk těžko vstřebával, konečně jsme do playoff měli jiného soupeře než Bolku nebo Chodov. A po vyhraném zápase do Dubině jsme se všichni těšili na vyprodané Štěrkoviště. Já i trošku z nostalgie se na domácí zápasy těšil moc. Bohužel to dopadlo jak dopadlo.

Pokud pomineme nešťastný závěr, dopadla podle očekávání?

No takový NEkonec jsem neočekával. Jinak jsme sezonu celkem dobře začali, bohužel od nového roku na nás padla deka a herně jsme se trápili. Celkově se většinou hodnotí podle toho, jak se dopadne v playoff, takže moc nevím, jak ji hodnotit jinak než, že mladí kluci mají aspoň více zkušeností do té další sezony.

Příští sezona bude pro Pantery jubilejní desátá v nejvyšší soutěži. Máte ještě chuť pokračovat?

S chutí jsem nikdy problém neměl. Jen pokud je někomu 20 a studuje tak nemá co řešit. Postupem času se z koníčka stává obrovský dostihový kůň a na žebříčku životních priorit se propadá. Trošku smutnější je, že i tak jsme měli se Setřou (Lukášem Petříkem) lepší docházku než většina mladých... Tento rok je u mě těch životních změn opravdu hodně. Jestli se podaří všechno skloubit a zvládnu se připravit na svou poslední sezonu a rozloučit se na hřišti nevím. Je možné, že mi kariéru ukončila korona, i přesto že chuť je. Nerad bych se totiž na hřišti trápil a byl tam už jen pro smích jen protože nevím, kdy skončit.

Zatím nemůžete společně trénovat. Udržujete se sám v kondici?

Nějakým způsobem sem aktivní a hýbu se pořád, že bych ale nějak vyloženě trénoval, nebo se připravoval to se asi říct nedá. Nějak moc kil navíc zatím nemám, jen běžná mimo sezonní váha.

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři

Partneři ligy