Naše nejmladší kategorie mají za sebou úspěšnou sezónu

Nejmladší Panteři v kategorii přípravka a elévci úspěšně ukončili letošní působení ve Zlínské lize a těší se na jarní turnaje. Jaká byla letošní sezóna a co je dále čeká, se dozvíte v krátké reportáži.

PŘÍPRAVKA

Za celou sezónu si cestu k florbalu a do naší nejmladší kategorie nacházelo postupně čím dál více dětí.

Koncept přípravky je postaven na zábavné formě, kdy cílem tréninků je, aby se děti hlavně hýbaly, vyzkoušely si různé sportovní aktivity a naučily se samozřejmě základní florbalové dovednosti. Cílem je, aby děti pohyb bavil, chodily na trénink rády a vytvořily si zde partu skvělých kamarádů. Zkušenosti během sezóny získají také účastí na prvních florbalových turnajích, kde porovnají síly s týmy z blízkého okolí.

"Myslím si, že naši nejmenší Panteři mají potenciál, jen ho musí správně využít s čímž jim rádi pomůžeme. Děkujeme všem za úspěšnou sezónu, dětem za sportovní výkony, rodičům za podporu a těšíme se na nadcházející ročník,“ konstatoval trenér přípravky Vojtěch Trenz.

Soupiska přípravky:

Jindřich Bubeník, Samuel Matúšů, Jakub Vajdík, Ondřej Číhal, Dominik Němec, Kryštof Krejčí, Kryštof Norek, David Ambrož, Pavel Králík, Ondřej Nešpor, Tomáš Vajdík, Ondřej Drábek, Tobias Kubiš, Jan Strýček, Matěj Zůbek, Klára Kostková, Matěj Mikulík, Matěj Tkadlec

ELÉVCI

Sezóna 2022/2023 začala velkým vítězstvím. Hned první víkend v září se našemu týmu White podařilo zvítězit na prestižním turnaji Moravia Cup v Olomouci, i přesto, že v kategorii elévci byli teprve „nováčci“. Většina týmu byla složena z dětí ročníku 2013, pro tuto sezónu, těch mladších.

V letošním roce jsme také přivítali hodně nováčků, kteří se první část sezóny rozkoukávali, ale i tak po boku zkušenějších kluků bojovali a ukazovali, že jsou platnými členy našeho týmu.

Tým White, který hraje ve stejném složení již čtvrtým rokem, dokazoval svou kvalitu, a i přestože často hrál proti starším, dokázal vyhrávat. Pouze Vsetín a Slovácko jej dokázali pokořit. Tým Black měl pozici horší, ale i tak se mu povedl turnaj, kde získal 4 výhry ze 4 zápasů!

V lednu malí Panteři sbírali zkušenosti na větších turnajích. Účastnili jsme se pražského PFC Mini a pořádali domácí turnaj Panthers Cup. Na obou těchto prestižních turnajích získali kluci krásné druhé místo. 

Nicméně pro nás sezóna stále nekončí. Sice skončila Zlínská liga, ale nyní nás čekají velké fyzicky i psychicky náročné turnaje.

Rozpis turnajů:

12. - 14. 5. 2023 Prague Floorball Cup SPRING        

26. - 28. 5. 2023 Nisa Open Liberec                         

22. - 25. 6. 2023 Brno Open Game                 

"Samozřejmě bychom toto všechno nedokázali bez skvělé podpory rodičů a ostatních rodinných příslušníků, za což jim všem moc děkujeme. Tak nám držte pěsti!" poděkoval trenér elévků Martin Kostka.

Tuto sezonu nás reprezentují:

Tým White:

Kuba Medek, David Zpěvák, Michal Kostka, Alex Grivalský Miklík, Igor Norek, Robin Matulík, Šimon Drábek, Ondra Drábek, Štěpán Kempa, Adam Kulhánek, Honza Svoboda, Štěpán Hanák, Dominik Hána.

Tým Black:

Lukáš Dřímal, Tom Vajdík, Simon Zavadil, Tom Zavadil, Adam Zuzaník, Tom Stuchlík, Martin Holeček, Dominik Švec, Štěpán Košík, Martin Hastík, Lukáš Vaculík, Matyáš Mahdal, Michal Matějíček, Viktor Zachoval a Tomáš Kozel.

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři