Open Game 2019: Přípravka veze pohár, další týmy spoustu zkušeností

Čtyři dny strávily mládežnické týmy Otrokovic v Brně. Nejdál se nakonec dostal náš nejmladší tým – přípravka. Další družstva – mladší žáci, starší žáci a dorostenci do boje o medaile nepronikla.

Přípravka

Naši nejmenší odehráli fantastický turnaj. Družstvo před turnajem posílil Filip Klinkovský, další mladá šelma ze spřáteleného Zlín Lions. Turnaj se hrál v nezvyklém systému 5+1, který byl pro většinu hráčů této kategorie novinkou. Pro tým mladých šelem to však nebyl problém a celkem s přehledem ovládl základní skupinu. V play off si postupně poradili s Hornets Brno, Troopers Black a v semifinále i s rytíři z Vítkovic. Ve finále dospělo utkání proti pořádajícímu Hattricku Brno až do samostatných nájezdů. Na straně Brna proměnil nájezd pouze Šimon Jonáš, kdežto za Pantery proměnili své nájezdy bratři Jakub a Jan Ťopkovi a rozhodli tak o výhře Otrokovic 2:1 po samostatných nájezdech. Mladé šelmy po skvělém turnaji ovládli Brno Open Game Kids 2019 a zaslouženě vezou pohár pro vítěze domů.

sestava: Niklfeld – Ťopek, Ťopek, Langer, Konior – Klinkovský, Hasík, Pšenčík, Železník, Zdráhal, Kulhánek, Kračina


Mladší žáci

Tým mladších žáků se snažil po celý turnaj prezentovat aktivní hrou a napadáním rozehrávky soupeře. Po skvělém vstupu do turnaje a dvou čtvrtečních výhrách si připsali mladí Panteři stejný počet proher v pátek a konečné 3.místo po základní skupině. To jim přisoudilo brzký ranní sobotní zápas, kde jim stopku na turnaji vystavil tým Sokol Brno I EMKOCase Gullivers A.

sestava: Fabrika, Bujor – Kapsa, Bobák, Otépka, Šedivý – Šeďa, Novák, Stránský, Kokeš, Hittl, Kotačka, Trenz, Hanák, Zábojník


Starší žáci

Skvělá parta kluků pod vedením trenérů a vrcholových hráčů Barbory Huskové a Lukáše Pešata odehrála skvěle základní skupinu. Po těsné výhře nad Bratislavou, odehráli Panteři výborný zápas proti Spartě, která vyrovnávala až v samém závěru utkání. Skupinu zakončili starší žáci pohodovou výhrou nad Hornets Brno a jen o skóre jim uniklo prvenství ve skupině. Nakonec možná překvapivou stopku vystavil mladým šelmám už v prvním kole play off jihomoravský tým SK Jemobu.

sestava: Chovanec, Pujin – Kašík, Svačina, Trenz, Pavlík – Procházka, Štourač, Vanča, Brázdil, Stránský, Šeďa, Šilhák, Žůrek


Dorostenci

Náš nejstarší tým zažil turnaj jako na houpačce, po ne příliš vydařené základní skupině, kde brali dvě výhry (z toho jednu kontumačně), dvě remízy a jedné porážce, vstupovali do zápasů play off až ze 4. místa ve skupině. Tam však Panteři přepnuli na vyšší otáčky. Postupně si poradili se svými kmenovými kolegy Panhers Praha B a v zápase hraném ve fantastické atmosféře i s Panthers Praha A, kdy musely rozhodnout až samostatné nájezdy. V 1/8 finále však nestačili na Spartu a po velkém boji se museli s turnajem rozloučit.

Sestava: Vorálek, Doležal – Kopecký, Pšenčík, Mráček, Kahoun, Gronych – Štourač, Hrtůs, Řezáč, Malý, Pavliš, Hanák, Hájek, Krčma, Hanák

Všem týmům děkujeme za reprezentaci klubu a ještě jednou gratulujeme přípravce k zisku poháru.

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři