Otrokovická firma Hu-Fa Dental zůstává generálním sponzorem Panterů

Pátou sezónu v řadě ponesou florbaloví Panteři z Otrokovic v názvu klubu jméno místní firmy Hu-Fa Dental a.s. S již tradičním generálním partnerem prodloužili spolupráci o další sezonu.

"Jsme velice rádi, že budeme nadále hrát nejvyšší soutěž v České republice pod dnes jíž zažitým názvem Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE," řekl šéf klubu Karel Ťopek. "Za podporu velmi děkujeme a věříme, že prožijeme úspěšnou sezonu."

Společnost, která vybavuje stomatologické ordinace a laboratoře, se spojila s Pantery v roce 2015. Pokračování spolupráce s klubem přitom považoval její spolumajitel Pavel Veit za téměř automatické.

"Naše firma je hrdým otrokovickým patriotem a florbalový klub nám přirostl k srdci. Možnost podpořit sportovní aktivity dětí i hráčů A-týmu nám přináší pozitivní pocity," svěřil se Veit, pravidelný návštěvník domácích zápasů Superligového mužstva.

Pavel Veit při domácím zápase s Ostravou

(Pavel Veit, jednatel společnosti Hu-Fa Dental při televizním utkání proti Ostravě)

"Podpora míří nejen do našeho elitního týmu mužů, ale i k naší mládeži. Snažíme se, aby byl florbal nadále dostupným sportem pro všechny děti. Bez této pomoci by to bylo mnohem složitější," dodal předseda klubu Karel Ťopek.

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři