Otrokovická firma Hu-Fa Dental zůstává generálním sponzorem Panterů

úterý 6.8.2019 • Redakce

Pátou sezónu v řadě ponesou florbaloví Panteři z Otrokovic v názvu klubu jméno místní firmy Hu-Fa Dental a.s. S již tradičním generálním partnerem prodloužili spolupráci o další sezonu.

"Jsme velice rádi, že budeme nadále hrát nejvyšší soutěž v České republice pod dnes jíž zažitým názvem Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE," řekl šéf klubu Karel Ťopek. "Za podporu velmi děkujeme a věříme, že prožijeme úspěšnou sezonu."

Společnost, která vybavuje stomatologické ordinace a laboratoře, se spojila s Pantery v roce 2015. Pokračování spolupráce s klubem přitom považoval její spolumajitel Pavel Veit za téměř automatické.

"Naše firma je hrdým otrokovickým patriotem a florbalový klub nám přirostl k srdci. Možnost podpořit sportovní aktivity dětí i hráčů A-týmu nám přináší pozitivní pocity," svěřil se Veit, pravidelný návštěvník domácích zápasů Superligového mužstva.

Pavel Veit při domácím zápase s Ostravou

(Pavel Veit, jednatel společnosti Hu-Fa Dental při televizním utkání proti Ostravě)

"Podpora míří nejen do našeho elitního týmu mužů, ale i k naší mládeži. Snažíme se, aby byl florbal nadále dostupným sportem pro všechny děti. Bez této pomoci by to bylo mnohem složitější," dodal předseda klubu Karel Ťopek.