Otrokovičtí Panteři vyzvou v neděli na domácím hřišti Vinohrady

středa 23.1.2019 • Redakce

Už v neděli čeká Pantery další domácí zápas. V neděli 27.1.2019 se od 18:00 střetnou s TJ Sokol Královské Vinohrady.

Tým Hu-Fa PANTHERS Otrokovice zakončí v neděli minisérii zápasů proti družstvům z Prahy. Po výhře na Tatranu a těsné porážce od Sparty se na domácím hřišti utkají s Vinohrady. Blíží se závěr základní části a bodové rozestupy mezi týmy jsou minimální. V nedělním zápase budou hrát Otrokovice o play off.

Otrokovice mají Vinohradům, co vracet. Právě na Vinohradech vyvrcholila krize Panterů. Ve 12.kole Tipsport Superligy podlehly Otrokovice sokolům 1:4. Přestože trenér Kvapil, vzhledem k rozsáhlé marodce, mohl na zápas postavit pouze 12 hráčů do pole, je nutné podotknout, že domácí si výhru zasloužili. Obrana Otrokovic nadělala v utkání spoustu individuálních chyb a jen vynikající Michajlovič držel Pantery v zápase. Rozhodujícím momentem bylo pravděpodobně trestné střílení Panterů ve druhé třetině, které neproměnil dnes již bývalý hráč Otrokovic Marek Švajný. Nedlouho poté, odskočily Vinohrady na rozdíl dvou branek, aby své vedení ve 3.třetině ještě navýšily. Martin Rožnovják sice dokázal 10 minut před koncem utkání snížit na 1:3, ale to bylo ze strany hostů vše. Bodově se zápas nejvíce vydařil domácímu Petru Hartmanovi, který si připsal branku a asistenci.

Vinohrady jako staronový nováček Superligy zažívají sezónu jako na houpačce. Při pohledu na dosavadní výsledky se chce říct, že Vinohrady bohatým dokáží vzít a chudým dokáží dát. Své o tom ví ve Střešovicích na Tatranu, který s Vinohrady letos 2x prohrál. Naopak Vinohrady dokázaly ztratit body třeba s Brnem nebo se Znojmem. V letošním ročníků tak asi není nevyzpytatelnější tým, než jsou Vinohrady. Důkazem mohou být i 2 nedávná cenná vítězství pro mužstvům z Ostravy. Trenér Jan Pazdera se spoléhá především bratry Stuhlíky a navrátilce do dresů sokolů, Lukáše Gregora a Jana Svobodu. Nejproduktivnějším hráčem je však útočník Petr Hartman. Vinohrady se aktuálně dotáhly na 10.místo, když dokázaly získat 23 bodů.

Panteři po 4 výhrách v řadě nestačili na Spartu a po velkém boji prohráli 4:5. Po nevydařené 1. polovině utkání se Otrokovice dostaly do zápasu až po brance Tomáše Sovjáka z 29. minuty, který snižoval na 1:2 z pohledu domácích. Když Petr Kittel vyrovnal v 52.minutě na 4:4 začala hala bouřit a věřit v další obrat jako proti Tatranu. Bohužel gólem z předposlední minuty rozhodla Sparta o svém vítězství. Přes porážku Panteři zanechali především v druhé polovině utkání dobrý dojem. I přes brankové manko se dokázali dotáhnout a s druhým týmem tabulky hráli otevřenou partii až do samotného konce. V zápase šel vidět především brankář Michajlovič a útočník Marek Zapletal, který asistoval u tří branek domácích. Především přihrávka na Sovjákovu trefu byla vydařená. Panteři drží 8.místo se ziskem 27 bodů.

Panteři bojují o play-off, přijďte v neděli na Pantery!!!

Utkání začíná v neděli 27.1.2019 v 18:00 v Městské sportovní hale Otrokovice  

TEXT 📝 👉 https://bit.ly/2T5HqXv

VIDEO 🖥️ 👉 https://bit.ly/2AWSEGJ