Panteři nastoupí podruhé doma, přivítají poslední Čelákovice

Se ziskem čtyř bodů ze dvou zápasů vyběhnou florbalisté Goldea Panthers Otrokovice ke druhému domácímu utkání prvoligové sezony. Od 18 hodin přivítají v hale na Štěrkovišti poslední Čelákovice.

Panteři bodovali v obou úvodních duelech. Po domácím vítězství 7:5 nad Hattrickem Brno si přivezli bod z Kladna. V utkání dvou aspirantů na postup podlehli 3:4 v samostatných nájezdech. Lídrem týmové produktivity je František Vykopal, který se trefil v obou kolech dohromady čtyřikrát.

Čelákovice jsou nováčkem soutěže a zatím se jim nedaří. Spolu s FBC Letka jsou jedinými celky, které ještě nebodovaly. Přestože v úvodním duelu v Chomutově vedly po první třetině 2:0 a po druhé 3:2, domů se vracely s porážkou 3:6. Také ve své hale vedla Orka dvakrát (1:0, 2:1), brněnským Sokolům ale podlehla 2:6. Kanadské produktivitě nováčka vévodí Daniel Korych (2+1).

Nedělním zápas bude druhým vzájemným, v roce 2018 vyhráli Panteři v Čelákovicích 5:4 v prodloužení.