Panteři o víkendu hrají na Spartě

čtvrtek 12.10.2017 • Matěj Kostka

V neděli Panteři cestují do Prahy, kde se představí na půdě Sparty. Bude to tvrdý boj o důležité tři body do tabulky.

Panteři v neděli od 17 hodin nastoupí k těžkému utkání proti týmu ACEMA Sparta Praha ve Aréně Sparty na Podvinném Mlýně. Sparta se nachází po sedmi odehraných kolech na 7. místě s 9 body. Otrokovice jsou o pouhou jednu příčku výše s tříbodovým náskokem.

V minulém kole dokázal pražský tým zvítězit v Ostravě proti ostravskému FBC 8:3, když v hlavních rolích tohoto vítězství byl Lukáš Ujhelyi s Ondřejem Svatošem, kteří si připsali 4 respektive 3 kanadské body. Zápas se rozhodl až ve třetí třetině, kterou Sparta dokázali zvítězit 5:0 a připsala si tak důležité vítězství na hřišti soupeře. Panteři v minulém kole přivítali v rámci Bitvy o Moravu brněnské Bulldogs, nad kterými dokázali zvítězit 9:5 a připsali si tak druhé vítězství v řadě. Mezi hlavní postavy zápasu na straně Otrokovic patřil Petr Kittel, který si připsal první hattrick v Superlize. Zápas rozhodla druhá třetina, ve které Panteři přejeli Brno 5:0.

Vzájemná bilance obou týmů je vyrovnaná, přičemž většinou vítězí tým hrající doma. Tuto bilanci potvrzují loňské výsledky, kdy každý tým ve svém domácím utkání dokázal zvítězit. Mezi hlavní tahouny Sparty patří Ujhelyi, Svatoš a Košír. Na straně hostů jsou to Zapletal, Pešat a Kittel.

Dokáže hostující celek konečně zvítězit?

Zápas začíná v neděli 15. 10. 2017 v Aréně Sparty na Podvinném Mlýně.

Zápas lze sledovat zde:

ACEMA Sparta Praha - Hu-Fa Panthers Otrokovice