Panteři odehráli benefici srdcem pro ukrajinské uprchlíky v Otrokovicích, předali jim 39 tisíc korun

Bezmála 40 tisíc korun vyneslo benefiční utkání florbalových Panterů na podporu pro ukrajinské uprchlíky. Na konci března se v něm střetly současný superligový tým s výběrem legend klubu doplněným o bývalé hráče mužstva Pešata s Gálem.

"Bylo to spontánní rozhodnutí. Chtěli jsme pomoct alespoň takhle maminkám s dětmi, které utekly před ruskou okupací Ukrajiny," uvedl Tomáš Ťopek, člen vedení klubu a organizátor charitativního zápasu.

Střetnutí, které skončilo po třech třetinách podle očekávání nerozhodně 10:10, musely rozhodnout dovednostní disciplíny, ve kterých byly o gól šťastnější legendy v čele s florbalovými klany Nagyů, Ťopků, Krkošků nebo Večeřů.

Podstatnější ale byla částka, kterou na 300 diváků v hale na Štěrkovišti a účastníci zápasu mezi sebou vybrali prostřednictvím vstupného, nákupu ve fanshopu a dalších dobrovolných příspěvků.

Sumu ve výši 38 780 korun pak klub předal sedmi ukrajinským rodinám, které musely nedobrovolně opustit své domovy a dočasný azyl našly v Domě dětí a mládeže Sluníčko na Štěrkovišti.

Celé fotoalbum z benefičního utkání ZDE

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři

Partneři ligy