Panteři podpořili akci Barumka sportuje

Po loňské vydařené premiéře se i letos uskutečnila akce Barumka sportuje a Panteři opět byli u toho.

Tento projekt, v rámci doprovodného programu Barum Czech Rally Zlín, je zaměřen na sportovní aktivity pro děti, mládež i dospělé. Cílem akce je rozhýbat veřejnost, podpořit místní sportovní kluby, propojit všechny sporty na jednom místě a přiblížit je všem možným zájemcům.

Proto na této akci nemohli chybět ani otrokovičtí Panteři, kteří společně se Zlín Lions přiblížili všem malým i velkým účastníkům kouzlo florbalu. Na náměstí Míru v sobotu 27. srpna vyrostlo velké florbalové hřiště s mantinely, brankami a veškerou florbalovou výbavou.

Každý zájemce si zde mohl vyzkoušet přesnost střelby, obratnost s míčkem, roli brankáře či střelce samostatného nájezdu. Během celého dne zde bylo svedeno nesčetně florbalových soubojů v krátkých zápasech, kdy týmy se improvizovaně skládaly za běhu ze všech příchozích účastníků.

Uskutečnilo se několik soutěží třeba v rychlosti střelby nebo na krále nájezdů. Sportovce přišli podpořit a naučit několik florbalových kousků i hráči našeho superligového týmu Vlasta Červenka, Rony Gašparík a Mira Steiger.

Složení účastníků bylo velmi pestré, od malých dětí, které florbalovou hůl držely v ruce poprvé, až po fandící babičky, které neodolaly a zapojily se také do hry. I přes počáteční nepřízeň počasí nakonec akce byla velmi vydařená a náměstí žilo florbalem až do pozdních odpoledních hodin.

Doufáme, že jste si to užili stejně jako my a za rok se na vás zase budeme těšit!

Fotky a videa najdete zde.

Generální partner

Hlavní partneři

Partneři

Partneři ligy