Panteři se představí ve Vítkovicích

pátek 1.12.2017 • Matěj Kostka

V sobotu od 17 hodin se otrokovičtí Panteři představí ve Sportovním centru Dubina v Ostravě, kde proti nim nastoupí 1. SC TEMPISH Vítkovice.

V sobotu 2. 12. 2017 od 17 hodin v ostravské Dubině začne utkání mezi týmy 1. SC TEMPISH Vítkovice a Hu-Fa Panthers Otrokovice. Domácí Vítkovice po čtrnácti odehraných kolech vedou tabulku Superligy s 36 body, zatímco hosté z Otrokovic jsou na 4. příčce s body 26.

V minulém kole se Vítkovice představili na hřišti FBC Ostrava, kde vyhráli vysoko 11:3. Od druhé třetiny si hlídali utkání a soupeře jednoznačně přehráli. Hattrickem se zaskvěl Marek Bräuer. Otrokovice doma přivítali Českou Lípu, které nadělily celkem 13 branek. Mezi hlavní hvězdy večera patřili Pešat se Zapletalem, když první jmenovaný si přispal 7 a druhý 5 kanadských bodů.

První letošní souboj vyzněl lépe pro ostravský celek, který dokázal v Otrokovicích vyhrát 7:4. Celková bilance je také na straně Vítkovic, když si v celkem 13 zápasech připsali 11 výher. Mezi hlavní tahouny Vítkovic v aktuální sezóně patří Hájek, Delon a Rýpar. Každý z nich si již připsal minimálně 27 kanadských bodů. Na straně Panterů jsou to Pešat se Zapletalem.

Dokáži Panteři odčinit porážku z prvního vzájemného střetnutí?

Zápas začíná v sobotu 2. 12. 2017 v 17 hodin ve SC Dubina Ostrava.

Pokud do haly nemůžete dorazit, tak lze zápas sledovat zde:

1. SC TEMPISH Vítkovice - Hu-Fa Panthers Otrokovice