Panteři udrželi elitní lajnu, Ležatkovi si dávají pauzu

Gál-Červenka-Vykopal. Také v nadcházející sezoně bude A-tým Goldea Panthers Otrokovice spoléhat na svůj elitní útok. Jako poslední se klub domluvil s kanonýrem Vykopalem na další rok.

"Měli o něj samozřejmě zájem i jiné týmy. Je důležité, že jsme udrželi celou lajnu pohromadě, nejenom, že nás výsledkově táhnou, ale rostou vedle nich naši mladí hráči," pochvaluje si šéf klubu Karel Ťopek.

Pokračuje také nejzkušenější obránce Tomáš Sovják. "Bylo to jednoduché, sám chtěl. Zájem byl oboustranný. Byla to otázka jednoho rozhovoru," řekl Ťopek.

Změny dozná druhá řada, florbalovou pauzu si vybírají dvojčata Martin a David Ležatkovi.

"Patřili do užšího základu. Nabídku dostali. Ale chápu, že studují na vysoké škole a zatím si berou přestávku. Dveře mají otevřené. Je to oslabení, ale zase velká výzva pro ostatní hráče," podotkl Ťopek.

Trenér Lukáš Petřík testuje čtyři (staro)nové hráče, prostor v letní přípravě dostanou další mladí odchovanci.

Po odchodu brankářské jedničky Adama Kohúta do superligových Vítkovic bude mít mužstvo rovnocennou gólmanskou dvojici, jedním bude Saša Pujin, dva další klub zkouší.

Mužstvo už je v přípravě, kromě nabírání kondice trénuje také v hale. Ještě před startem prvoligové sezony absolvuje stejně jako loni vrcholovou část Českého poháru se třemi zápasy ve skupině.

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři