Panteři vyrážejí na Slovak Floorball Cup 2K19

středa 14.8.2019 • Redakce

Otrokovičtí florbalisté se letos poprvé v rámci přípravy na sezónu představí na největším florbalovém turnaji na Slovensku. V Bratislavě se představí superligové družstvo mužů a junioři. 

Změnu v harmonogramu letní přípravy si pro své svěřence připravil trenérský tým ve složení Michal Kvapil, Miroslav Koníček a Martin Hála. Místo tradičního Czech Openu se Panteři v termínu 15.-17.8.2019 představí v Bratislavě na Slovak Floorball Cup 2K19, kde byli zařazení do kategorie ELITE a čeká je velmi zajímavá konfrontace se zahraničními soupeři. 

Ve tříčlenné základní skupině je čeká nejprve švýcarský druholigový celek Unihockey Basel Regio, který v uplynulé sezóně sahal po postupu do nejvyšší soutěže domácí florbalové scény. Zajímavostí je, že před sezónou posílilo toto mužstvo české duo. Ze Sparty přišel Ondřej Svatoš a z Boleslavi Josef Pluhař. 

Druhým soupeřem Otrokovic bude zástupce finské Salybandiliigy a účastník posledního play off, tým Nokian KrP. První dva týmy ze skupiny postupují do semifinále, třetí tým po základní skupině čeká zápas o konečné 5. místo.

„Turnaj pro nás bude premiéra. Chtěli jsme vyzkoušet nové prostředí, a proto jsme zvolili tuto variantu. Pořád jde pro nás především o přípravu, kde chceme získat herní zkušenosti z nově vytvořeným kádrem. Tým bude téměř kompletní, proto budeme zkoušet složení pětek, hru pod tlakem, útočnou i obranou fázi. Samozřejmě chceme uhrát, co nejlepší výsledek, ale ne za každou cenu. Zápasy se zahraničními týmy nám určitě poskytnou hodně podnětů do závěrečné fáze přípravy. Nesmíme zapomenout, že už v neděli hrajeme první soutěžní zápas a to pohárové utkání na půdě exsuperligového Znojma,” okomentoval turnaj hlavní trenér Michal Kvapil.

Turnaje se zúčastní také juniorka Otrokovic, pro kterou půjde o první test před nadcházející sezónou, kterou odstartují v polovině září. 


Rozpis zápasů – skupiny


Junioři


Čtvrtek 15.8.2019

12:40 - PANTHERS OTROKOVICE vs. IBF Tuppar Střešbörg (Telocvicna lekarskej fakulty) 📝+🖥️👉https://bit.ly/2Z9ccVC

21:15 - PANTHERS OTROKOVICE vs. Maskantje Juniors 01 (EUROVIA Aréna) 📝+🖥️👉https://bit.ly/2zbA1hj

Pátek 16.8.2019

16:15 - PANTHERS OTROKOVICE vs. T.B.C. LUCERN Králův Dvůr (Telocvicna lekarskej fakulty) 📝+🖥️👉https://bit.ly/2Z7aqo4

Sobota 17.8.2019

11:00 – PANTHERS OTROKOVICE vs. FBC Grasshoppers AC INIZA Žilina (Telocvicna lekarskej fakulty) 📝+🖥️👉https://bit.ly/2Z54FHB  


Muži


Pátek 16.8.2019

11:30 – Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vs. Unihockey Basel Regio (hala Mladosť) 📝+🖥️👉https://bit.ly/2N65qd8

17:15 - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vs. Nokian Krp (EUROVIA Aréna) 📝+🖥️👉https://bit.ly/2KA6ILEPodpořme na dálku Pantery!!!