Panteři zakončí víkend v Praze, kde se střetnou se Spartou

Otrokovice dnes zakončí svou sérii zápasů proti ambiciózním týmům v Praze, kde se utkají od 17:00 se Spartou. 

Se Spartou se Panteři utkali již v prvním kole, které se odehrálo na MSH Otrokovice. Na úvodní branku Jakuba Haši odpověděl za Spartu z trestného střílení Radim Křenek. Sparta v dalším průběhu překlopila výsledek na svou stranu když se dvakrát prosadil Matyáš Velc, a nakonec si hosté odvezli do Prahy vítězství 3:1.

V první polovině základní části zapisovala Sparta samé výhry. Většinou šlo o vyrovnané zápasy, nakonec však hráči Sparty dokázali o gól či dva vyhrát. První porážku jim připravil až Chodov ve 12. kole, které se předehrávalo již v pondělí 18. 11. 2019 před kamerami ČT, kdy přesvědčivě vyhrál 7:1. Mezi tahouny se dle předpokladu zařadili Marek Zouzal a Lukáš Ujhelyi, kteří jsou nejproduktivnějšími hráči nedělního soupeře Panterů. Nejvýraznější postavou však stále zůstává veterán a kapitán Sparty Milan Garčar. Sparta se zatím drží na 4. místě s 26 body.

Panteři po vítězné šňůře odehráli zatím dva zápasy s týmy z první čtyřky minulého roku. Nejdříve doma proti Chodovou a poté v Mladé Boleslavi. Bohužel z obou utkání vyšli bodově naprázdno. Nutno dodat, že s favority vždy dokázali držet krok dvě třetiny a o osudu utkání se rozhodovalo vždy až v té závěrečné. Tuto minisérii zakončí právě na Spartě. Hlavním tahounem je dle očekávaní Lukáš Pešat. Produktivní je i trojice Kittel, Hrabal a Gál. Otrokovice se však už delší dobu musí vypořádávat s absencí zkušeného Lukáše Petříka, který letos stihl odehrát pouze pět utkání a stále lečí své zranění. Tým Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE se aktuálně nachází s 18 body na 6. místě tabulky. 


Utkání 13. kola Superligy florbalu ACEMA Sparta Praha vs. Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE startuje v neděli 24. 11. 2019 od 17:00 (UNYP Aréna)

ONLINE  https://bit.ly/2ODiAgO

VIDEO  https://bit.ly/2KPHDvZ


Další domácí zápas odehrají Panteři v neděli 1. 12. 2019 od 18:00 proti FBC ČPP OSTRAVA.

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři