Pantery čeká důležité dvojkolo. V pátek v Ostravě, v neděli doma s Českou Lípou

Družstvo Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE čekají důležitá utkání. V pátek zajíždí na půdu Ostravy, v neděli doma hostí Českou Lípu.

Už v pátek 26.10.2018 od 17:30 čeká pantery těžká bitva na půdě FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Ostravský celek v minulé sezóně neprožil vydařený ročník. Přes posílení týmu zkušenými hráči družstvo okolo Jana Daniše nebo Jakuba Mendreka střídalo vydařené výkony s propadáky a nakonec z toho bylo 9. místo po základní části. Tedy nepostup do play off, ale zároveň automatické zachování Tipsport Superligy pro nadcházející ročník. Během letní přestávky se uskutečnila změna na postu hlavního trenéra, týmu se ujal Karel Ševčík, pro kterého jde po Otrokovicích a Vítkovicích o třetí angažmá během půl roku. Vedení dokázalo přivést zkušeného univerzála Jiřího Juhaňáka a reprezentačního obránce Jiřího Bauera, kteří rozšířili brněnskou enklávu v Ostravě, i když v případě Juhaňáka jde o návrat do rodného kraje. Zajímavé může být i angažování Vojtěcha Mžyka z Torpéda Havířov, který bodově exceloval v 1.lize mužů. Ostrava v tomto ročníku zatím předvádí vyrovnané výkony, překvapením se může zdát pouze prohra na horké půdě Pardubic nebo ztráta bodu v domácí dohrávce proti České Lípě. Mezi nejproduktivnější hráče Ostravy patří možná překvapivě teprve 18-ti letý Michal Sládek následovaný kapitánem Janem Danišem. K oporám musíme zařadit útočníky Eichnera, Mendreka nebo odchovance Přerova Filipa Hrabala. Kromě posil z Brna mezi výrazné tváře týmu patří ještě velezkušený brankář Štěpán Laja. Náš páteční soupeř se aktuálně nachází se ziskem 13 bodů na 7.místě Tipsport Superligy.

Panteři po nadějných zápasech proti favoritům dokázali naplno bodovat v posledním hraném kole pro Pardubicím a zvítězili 7:5. V reprezentační přestávce dokázali postoupit Otrokovice v poháru po výhře v prodloužení nad Orkou. Michal Kvapil se stále musí obejít bez kapitána Michala Nagye a útočníka Lukáše Pešata. Na marodku navíc přibyl i Ladislav Gál, který si při plnění reprezentačních povinností v dresu Slovenska přivodil zranění kolena. Jinak bude kádr kompletní. Otrokovice se nachází na 8.místě se ziskem 11 bodů.

Naváží panteři na poslední výhru?

TEXT online 👉 https://bit.ly/2PrDm5C

VIDEO online 👉 https://bit.ly/2Sj3oqa

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři