Představujeme: Pantery posílí Kostolány, Ďuriška, Červenka a Nehila

úterý 27.8.2019 • Redakce

Panteři dokončili přestupy čtveřice mladých útočníků, kteří se přes letní přípravu probojovali do sestavy Otrokovic. Nově příchozí hráče krátce představuje hlavní trenér Michal Kvapil.

Družstvo Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE je v poslední fázi přípravy před startem ročníku 2019/2020.  Trenér Michal Kvapil představuje čtveřici mladých útočníků, kteří si vybojovali své místo v týmu a posílili pantery.  


Štěpán Kostolány je odchovanec Vítkovic, loňskou sezónu odehrál v dresu P.E.M.A. Opava. Pravé křídlo s výborným držením míčku a střelou tahem. Vybrali jsme si ho právě proto že je pravák a pro jeho cit pro hru,” vyjmenoval trenér Kvapil.


Peter Nehila hráč ze Slovenské reprezentace se zkušenostmi z Tatranu. Silový utočník s tahem na bránu. Silný na míčku a v osobních soubojích. Takový typ nám v minulém roce chyběl. V poslední sezóně si se svým týmem zahrál finále Slovenské ligy,” pochvaluje si novou tvář lodivod Otrokovic Kvapil. 


Martin Ďuriška mladý hráč z exsuperligového Znojma, který prošel juniorským florbalem v Tatranu. Bude studovat ve Zlíně. Proto jsme ho zkusili, aby si vybojoval místo v sestavě Panterů. To se mu povedlo a figuruje na soupisce,” přiblížil Kvapil.


Vlastimil Červenka je univerzální hráč ze Zlína. Svou pílí, prací a stále se zlepšujícími výkony se také zařadil do výběrů Panthers. Velmi mladý hráč. Zdobí ho florbalové myšlení a přes svůj mladý věk má velký přehled ve hře,” vyjmenoval dovednosti nové posily trenér Panterů Michal Kvapil.


Všechny nové hráče můžete vidět naživo už tento pátek 30.8.2019 od 19:30 na Městské hale v Otrokovicích, kde Panteři odehrají 3. kolo Poháru Českého florbalu proti FBC ČPP Bystroň Group Ostrava.