Starší žáci skončili na 3. místě

Starší žáci ukončili sezonu 2017/2018 v neděli 18.3. domácím turnajem ve Sportovní hale Štěrkoviště v Otrokovicích. 

V předposledním utkání sezony se postavili neporaženému 1. AC Uherský Brod, který již měl jistotu vítězství v soutěži. V bojovném utkání, které rozhodla druhá třetina, nakonec zvítězili hráči Uherského Brodu 9:5. Druhý zápas se Panteři postavili opět proti klukům z Uherského Brodu, ale tentokrát z klubu FbC Floorbee Orel Uherský Brod. Zápas se od úvodu vyvíjel lépe pro hostující celek, ale kluci z Otrokovic se nevzdávali. Odměnou jim byl obrat v závěru utkání a překlopení výhry na svoji stranu. Kluci se tedy se sezonou rozloučili vítězstvím 7:6.

Během ročníku 2017/2018 Zlínské ligy starších žáků získali Panteři celkem 36 bodů za 12 výher a 6 porážek. V 18 odehraných utkání vstřelili celkem 155 branek do sítě soupeřů, a naopak inkasovali do své sítě celkem 95 tref. Nejproduktivnějším hráčem se stal Kuba Holiš, který nastřádal celkem 40 kanadských bodů za 21 branek a 19 asistencí. Nejlepším střelcem se stal se 27 brankami Dan Řezáč.  V bráně se vyměnili hned tři brankáři Alexandr Pujin, Pavel Chovanec a Radek Vičánek. Celkově Panteři vyrovnali umístění z předchozí sezony, když skončili opět na 3. místě za Zlín Lions U15 a 1. AC Uherský Brod.

Soupiska: Tomáš Brázdil, Pavel Chovanec, Lukáš Hanačík, Šimon Hanák, Jakub Holiš, Ondřej Kahoun, Viktor Kašík, Petr Kopecký, Jakub Lejček, Lukáš Mamula, Lukáš Mareš, Michal Procházka, Pavel Procházka, Radek Vičánek, Marek Zvoníček, Daniel Řezáč, Karel Ševčík, Nikolas Šilhák, Josef Šťourač, Pavel Štěpánek, David Švancer

Generální partner

Hlavní partneři

Partneři