Stavební společnost PSG podpoří Pantery

Sponzor hokejistů Zlína společnost PSG bude podporovat i Pantery. Tradiční společnost s mnohaletou historií se rozhodla podpořit PANTHERS OTROKOVICE a stává se jedním z hlavních partnerů florbalového klubu.

Je generálním sponzorem extraligových hokejistů Zlína, figuruje také v názvu interligových házenkářek Zlína. A nově bude stavební společnost PSG podporovat finančně také florbalový klub Panthers Otrokovice.

"Zajímavostí našeho partnerství s Pantery je skutečnost, že toto jsme jako jedno z mála iniciovali sami. Důvodem je to, že jsme firma se sídlem v Otrokovicích a rádi bychom více podporovali místní kluby a organizace. Panthers jsou zdaleka nejúspěšnější otrokovickým týmem a my chceme spolupracovat především s těmi nejlepšími. Vím, že Panteři jsou stabilním týmem v superlize pravidelně hrající v play-off," vysvětlil za PSG Peter Surovič, který sám pravidelně hraje florbal na amatérské úrovni. "Byli jsme velice překvapeni, že tak velká a tradiční společnost jako je PSG náš klub oslovila. Vážíme si, že firma z Otrokovic se rozhodla podpořit klub ze svého města. Společnost PSG se tak stává jedním z hlavních partnerů klubu," podotkl předseda oddílu Karel Ťopek s tím, že PSG podpoří nejen superligový celek mužů, ale také mládežnické celky. 

Vzájemný vztah je sice teprve v zárodku, Surovič ale naznačil, že by měl být dlouhodobý: "Určitě to nebereme jako záležitost na jednu sezonu. Jsme firma s téměř stoletou historií a navazujeme dlouhodobé a férové vztahy." Nevyloučil ani, že PSG by se časem mohla stát titulárním sponzorem florbalových Otrokovic. "Víme, že společnost Hu-Fa je generálním partnerem již pět let a neradi bychom svým působením odlákali klubu spokojeného sponzora. Možnost generálního partnerství zvážíme po sezoně a s ohledem na všechny zmíněné okolnosti. Vše je o dohodě," dodal Surovič

Stavební společnost PSG

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři