Trenér Kvapil: Chceme, aby sílu měl tým jako celek

Lodivod elitního týmu Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE Michal Kvapil se před 1. kolem Superligy rozpovídal o svém kádru a cílech v nastávající sezóně. 

Jaké máte ambice v Superligové sezoně?

Naše cíle jsou přinejmenším stejné jako minulou sezónu, kdy se chceme posunout v tabulce základní části co nejvýše. Naší hrou bavit a přilákat, co nejvíce diváků na naše utkání.

Jste spokojený s posílením týmu? Kdo z nových hráčů by měl patřit k oporám?

Jsme rádi, že jsme tým rozšířili a klubové vedení nás v tom podpořilo. Noví hráči se zapojili do přípravy a týmu to prospělo, jak v šatně tak na hřišti. Nedá se jmenovat konkrétně, kdo bude patřit k oporám, každý hráč má svou roli a pozici. Chceme, aby sílu měl tým jako celek.

Mužstvo se v létě hodně omladilo. Nebudou mu chybět zkušenosti?

Ano máme mladší tým, ale zůstali v něm velmi zkušení matadoři. Navíc většina nových hráčů má přes svůj mladý věk už Superligové a někteří i bohaté mezinárodní zkušenosti. Vše ukáže až sezóna.

Hu-Fa Panthers Otrokovice 2019/2020

Chcete hrát aktivně. Jak se vám dařily naplňovat představy o změně herního stylu v přípravě?

Trochu jsme změnili styl hry, jak v útočné, tak v obranné části. Stále na něm pracujeme, v přípravě jsme si již vše vyzkoušeli a zatím jsme spokojeni. Stále si však některé detaily musí ještě sednout.

V úvodním kole doma přivítáte Spartu, která týmu moc nesedí. Tušíte proč?

Sparta v minule sezóně hrála velice dobře a právem bude i letos patřit mezi favority. Nemyslím si, že nám Sparta nesedí. Spíše musíme být důslední a hrát celý zápas. 

Začínáte druhou sezonu v Městské hale po přestěhování ze Štěrkoviště. Už jste se na nové prostředí úplně adaptovali?

Letos už můžeme říct ze jsme tady opravdu doma . Velkou výhodou je, že trénujeme už jen na nové hale. Navíc se snažíme klukům vytvořit pravou domácí atmosféru i v zázemí. Chceme, aby si kluci vážili, že jsou Panteři. Věříme, že tým bude hrát s nasazením a cílem vyhrávat nejen pro sebe, ale především pro naše fanoušky, kteří za námi v minulém roce stáli i ve chvíli, kdy se nedařilo. 


Superliga startuje , přijďte v neděli na Pantery!!!

                                  ONLINE https://bit.ly/2kGh969 VIDEO https://bit.ly/2m5TCff


Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři