Už v pátek v Poháru Českého florbalu doma proti Ostravě

středa 28.8.2019 • Redakce

Tým Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE po dvou výhrách hraje v pátek 30.8.2019 od 19:30 o první místo ve skupině ve vrcholové části Poháru proti superligovému soupeři z Ostravy.

Svěřenci trenéra Michala Kvapila čeká poslední utkání ve skupině vrcholové části Poháru Českého florbalu 2019. Po dvou očekávaných výhrách na hřišti Znojma a Havířova si Panteři už zajistili postup do další fáze. Soupeř z Ostravy se stejnými soupeři také nezaváhal a tak se v pátek 30.8.2019 v Otrokovicích odehraje zápas o prvenství ve skupině.

Momentka z posledního vzájemného duelu

Tým Otrokovic je aktuálně v poslední fázi přípravy před sezónou, která startuje již 15.9.2019 zápasem doma proti Spartě. Při jistotě postupu můžeme čekat, že trenérské trio Kvapil-Koníček-Hála využije příležitost a většina hráčů by měla dostat prostor na hrací ploše, aby případně ještě zabojovala o své místo v týmu. Pikantní může být zápas pro Filipa Hrabala, který v Otrokovicích hostuje právě z týmu Ostravy.

Družstvo Ostravy pod vedením exotrokovického a exvítkovického trenéra Karla Ševčíka, prožilo v celku klidné mezisezónní období. Do kádru přišel zkušený brankář Jan Binder, který poslední roky strávil v zahraničí a ofenzívu posílilo duo z Otrokovic Marel Zapletal a Tomáš Sovják. Pro Tomáše Sovjáka půjde o první zápas kariéry, kdy se v Otrokovicích představí v dresu soupeře. 

Jak dopadne souboj o první místo ve skupině se dozvíme jíž v pátek v podvečer.    

Zápas 3.kola Poháru Českého florbalu začíná v pátek 30.8.2019 v 19:30 v Městské sportovní hale Otrokovice

TEXT 📝 👉 https://bit.ly/2PgCAJP

VIDEO 🖥️ 👉 https://bit.ly/30Gp2Iw

Přijďte povzbudit omlazené Pantery!!!