V neděli doma proti Pardubicím, v pátek v Hradci s Tatranem

Pantery čekají poslední zápasy tohoto roku. Nejdříve zajíždí v pátek do Hradce Králové k utkání s Tatranem a poté se v neděli 22. 12. 2019 od 18:00 rozloučí na domácí hale s rokem 2019 zápasem s Pardubicemi.

První vzájemné utkání mají Otrokovice a Střešovice za sebou.  Utkání se hrálo v MSH Otrokovice a po výborné 1. třetině, kdy domácí nastříleli všechny své branky, nakonec Panteři zvítězili 4:3. V utkání se činil především Laco Gál, který vstřelil 2 branky a mladý brankář Majrich, pro kterého to bylo po velmi jistém výkonu premiérové vítězství v Superlize. 

Tým Střešovic pod vedením Milana Fridricha zažívá po omlazení kádru sezónu jako na horské dráze.

Tatran dokáže porazit Chodov nebo obrat o body Spartu, zároveň však dokáže prohrát s papírově slabšími celky. Naposled s Black Angels, kdy hráčům několikanásobného mistra nestačilo ani vedení 6:0 a prohráli 8:6. Tahouny týmu jsou juniorští mistři světa Jonáš Kreysa a Filip Langer. V popředí bodování se drží také předsezónní posily ze Znojma Martin Šindelář s Martinem Pánkem. Zajímavostí je, že utkání se nebude hrát v legendární STODOLE ve Střešovicích, nýbrž jako výjezdní utkání v Hradci Králové. Před posledním dvojkolem tohoto roku se Tatran Teka Střešovice nachází na 7. místě s 23 získanými body.   

Utkání 18. kola Superligy florbalu Tatran Teka Střešovice vs. Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE startuje v pátek 20. 12. 2019 od 18:00 (SH Třebeš Hr. Králové)

ONLINE  https://bit.ly/35LEZj6

VIDEO  https://bit.ly/2PzeSXmV neděli čeká hráče Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE poslední utkání kalendářního roku 2019. V něm se utkají s týmem Sokoli Pardubice, se kterým odehráli velmi vyrovnané utkání v rámci 6. kola Superligy na palubovce Pardubic. Po divokém průběhu toto utkání zvládly lépe Otrokovice a za výhru 10:7 braly všechny v body. V zápase nejvíce zazářili Petr Kittel a Matěj Kostka , kteří nastřádali shodně 3 kanadské body. 

Sokolům se letos nedaří dle představ. Tuto situaci řeší změnami v týmu. Od poloviny listopadu se kapitánem družstva stal Radek Formánek, který na této pozici nahradil Tomáše Dleska. K návratu do týmu se rozhodl hokejbalista Jan Bílý a trenérský štáb rozšířil Jan Třískala.

Otázkou je, jestli Pardubice ještě budou moci využít služeb legendy klubu Martina Zozuláka, který poslední utkání odehrál právě proti Otrokovicím a soustředí se především na post generálního manažera klubu. Trenér Ladislav Štancl se spoléhá především na Adama Šmída a Přemka Pakostu, kteří tým bodově táhnou. Z posledních dvou zápasů vytěžili sokoli 3 body. Nejdříve před fantastickou návštěvou 4850 diváků ( hráno v Enteria Aréna Pardubice ) porazili nebezpečný Liberec. V posledním utkání však schytali debakl od Chodova 17:4. Ještě před nedělním utkání s Pantery čeká sokoly páteční zápas, kdy v domácím prostředí přivítají Mladou Boleslav. Sokoli Pardubice jsou zatím na 14. místě s 9 body na svém kontě.   

Panteři nenatáhli svou vítěznou sérii a s FbŠ Bohemians prohráli 2:7. Světlým momentem zápasu tak zůstal pouze návrat veterána Lukáše Petříka, který odehrál utkání na pozici obránce. Po jeho boku svou premiéru zažil mladý junior Petr Pšenčík, který se poprvé dostal v áčku na hřiště. Družstvo trenéra Michala Kvapila čeká poslední dvojzápas tohoto roku, kde může napravit nepovedený výkon proti klokanům. Tým Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE se nachází na 6. místě se ziskem 27 bodů.   


Letos naposledy doma, přijďte v neděli na Pantery !!!

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři